Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet enni rántott sertésmájat...

Lehet enni rántott sertésmájat terhesség alatt? Annyi mindent lehet összeolvasni amik ellentmondóak! Fekete teát ihatok napi 1 bögrével? Konyakmeggyben lévő alkohol mennyisége ha soha nem iszom árthat a babának? 4 hónapos terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ezt mind lehet,nem kell mindentől parázni. A májat a vastartalma miatt még ajánlani is szokták, hiszen nem mindennap ez a menü.
2009. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én teát ittam,csak enyhét, májat volt olyan időszak,h heti kétszer is,annyira kívántam. konyak meggyet nem mertem enni,de idősebb generáció,pl. anyu azt mondta,nyugodtan ehetem,semmi bajunk nem lesz. a babám 3 hós :) és egy tündérbaba
2009. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekem azt mondta a dokim és a védőnőm is, hogy amit megkívánok egyem és igyam egész nyugodtan, mert azért jelez a szervezetem, mert szüksége van rá. Rosszabb, ha kívánsz valamit és nem eszed vagy iszod meg. Természetesen a mérték a lényeg!!!!!!

Biztos le leszek pontozva, de én karácsonykor és szilveszterkor is megittam egy egy deci bort, pezsgőt. Ettem házi majonézes krumpli salátát, tiramisut is, ja és finom disznótorost is. Mondtam a dokimnak és ő kinevetett, hogy ártani nem árt, reméli az egészségemre vált. Megint kihangsúlyozom, hogy a mérték a lényeg, ezt nekem is elmondja a doki minden alkalommal! Minden rendben van a babával is és velem is. 23 hetes vagyok, és eddig másfél kilót híztam, pedig mindig azt eszem, amit megkívánok.

Szerintem, nyugodtan eheted azokat a dolgokat, amiket itt felsoroltál semmi bajod nem lesz tőle, se neked, se a babának!!

2009. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!