Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős gyomorfájás, vagy gyomors...

Erős gyomorfájás, vagy gyomorszáj fájás volt valakinél a rosszullétek alatt?

Figyelt kérdés
Nem tudok enni, inni, néha jön csak rám ez a gyomorszáj görcs, de marhán fáj, vagy a beleim , nem tudom pontosan mim fáj, mert a hasam is fáj, mintha hasmenésem lenne, de nincs, meg hányni is hánytam, és ez a fájdalom megszűnt amikor hánytam. Érzett esetleg valaki ilyen erős gyomorfájdalmat?
2011. dec. 1. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Nekem volt, kétszer is, konkrétan a gyomorszájam fájt, de annyira, h fél- 1 órán keresztül nem bírtam felállni. Kb a 15-17. hét között volt mindkettő, és nálam akkor tartottak még a rosszullétek. Azóta ez nem volt, de a hasam fáj ( nem a gyomrom), és néha én is úgy érzem, h a beleim.
2011. dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Huh, hát nekem terhesség alatt az epém fájt, akkor jött ki, tele volt kővel, remélem neked nem ez lesz. hasi uh-ra menj el. És a gyomrod nem vélet
2011. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lenül egy kicsit a jobb oldalon fáj? ott van az epe, én is azt éreztem, hogy a gyomrom fáj.. ha az, akkor készülj fel, nagyon meg fogod szívni.

ha megmaradnak a görcsök, akkor ha megszülsz meg kell műteni..

2011. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem, erősen középen görcsöl a gyomorszájam így hányás előtt 10 perccel körülbelül, görcsöl nagyon, hányok és elmúlik.. pár óra múlva megint begörcsöl nagyon, hányok és elmúlik, de se inni, se enni nem tudok, ami elég gáz, mert félek, hogy ki fogok száradni. 8 hetes vagyok
2011. dec. 1. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz.
2011. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!