Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövőhét szerdán megyek 12hetes...

Jövőhét szerdán megyek 12hetes ultrahangra. Szerintetek megengedi az orvos hogy a párom is bejöjjön velem a vizsgálatra? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az igazság az hogy mi meg sem kérdeztük az orvost hogy be jöhet-e automatikusan be jött , Szerintem ehhez a Te bele egyezésed kell a doki pedig nem tilthatja meg :)
2011. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Párom velem, a 8 hetes hüvely UH-on is benn volt! Megkérdeztem, személy szerint az orvost, aki azt mondta, ha engem nem zavar, őt sem fogja! Rendes orvos volt, gratulált neki is, és elbeszélgettek, amíg én le-fel öltöztem!
2011. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 12.hetes az hüvelyi volt.Kérdezd meg a dokit megengedi e?
2011. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a doki bármikor megengedte, akár hüvelyi, akár hasi uh volt.

A legtöbb doki jó fej, és nem zavarja őket, ha bent van apuka is.

2011. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez kórháztól / dokitól függ szerintem.

Mi a 12 hetesen rákérdeztünk, és azt mondták, hogy természetesen bejöhet (kérés nélkül még képet is kaptunk ingyen). A 18. hetinél már nem is kérdeztük, jött be ő is (akkor képet nem tudtak adni sajna). Csak a 0.-on nem volt benn, az hüvelyi volt, de nem is tudott eljönni velünk (képet akkor is ingyen kaptam). Egyébként mi sztk-ba járunk Siófokra, nincs fogadott dokink. Eddig mindenki nagyon kedves volt.

Szép babavárást!

25h kismama

2011. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amikor tudott velem jönni a férjem, nem is volt kérdés, hogy bejön-e. :) Nagyon tetszik neki, úgy újságolta mindenkinek amit látott :)
2011. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nekem ez hasi ultrahang lesz.remélem hogy bejöhet mert már nagyon várja!!!izgul.köszi mindenkinek a válaszokat
2011. dec. 1. 19:36
 8/12 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok megint.

Biztos beengedik. (A hasinál nem csinálnak semmi olyat, amit ő ne láthatna vagy ne akarna látni). És tényleg az én Párom is mindig nagyon várja, élvezi nagyon, kíváncsi, és meséli ismerősöknek, hogy mit látott. :D

Egyébként a 18. hetin amikor voltunk, meg voltunk lepődve, mert voltak előttem 6-an is, de rajtam kívül csak egy kismamával volt ott a párja. Nekünk ez furcsa volt.

Szép babavárást mindenkinek!

25h kismama

2011. dec. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti megengedik! Ha szülésnél bent lehet az apa, uh-n miért ne lehetne?
2011. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is kórház/orvos függő. Magánrendelésen biztos beenged a doki, nálunk a kórházban nem jöhetett be.


Boldog babavárást! :)

2011. dec. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!