Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5és fél hetesen állapította...

5és fél hetesen állapította meg az orvos hogy terhes vagyok. Most 9hetes vagyok-és persze lisztérzékeny de tartom a diétát rendesen- de majd csak 2hét múlva megyek ultrahangra. , -ez normális, hogy nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Eleinte fájt a melleim, szurkált a hasam, most megszűnt minden. Néha még azért picit fáj a mellem.3hónaptol majd többet fogok érezni?
2010. jún. 1. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak szerencsések, akiknek nincsenek tüneteik, valószínű te is közéjük tartozol. (Én is ilyen vagyok.)

Persze sajnos akad olyan is, akinek hirtelen elmúlnak a tünetei, és sajnos utána a vetélés is beindul. De ne gondolj rosszra, nem azért írtam!

12.hét után sem fogsz érezni semmit.

Ha nincsenek tüneteid, akkor legközelebb azt fogod érezni, ahogy a 20.hét környékén megmozdul a babád! Közben érzed majd, hogy feszülnek rajtad a nadrágok...

Azért lesz terhestüneted, ne izgulj!

2010. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azt nem tudod hogy indul be egy vetélés?Vérzéssel meg hasi görcsel,nem?
2010. jún. 1. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Vérzés + görcs általában.

Ne izgulj, nem lesz semmi baj!!!!

2010. jún. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is lisztérzékeny vagyok, s az első terheségemnél semmi tünetem nem volt, egyáltalán, nos a másodiknál triplán :)

Pihenj, élvezd minden pillanatát a babavárásnak!

2010. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!