Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhességnél létezik...

5 hetes terhességnél létezik 12,3 mm-es petezsák, amiben még nem látszik semmi?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
persze.
2009. máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen létezik, én vagyok az élő példa, mikor 4 hetesen bevéreztem, az orvosom azt mondta elvetéltem,ki kell kaparni a petezsákot mert üres, erre elmentem egy másik orvoshoz, és ő sem látta ultrahangon, de azt mondta várunk egy két hetet.1,5 hét múlva mutatta meg magát a kisbabám, még jó, hogy átmnetem másik orvoshoz, mert akkor meg sem tudom, hogy mégsem vetéltem el.Most 14 hónapos a kislányom:).A régi orvosom még mindig nem tudja, hogy mekkorát bakizott, ami a gyermekem életébe kerülhetett volna.:(
2009. máj. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az nem semmi! Nagyon jól tetted, hogy átmentél máshová, ha ilyen lesz nálam is, én is elmegyek máshová is.

Gratulálok a lányodhoz, remélem az én babaám is megmutatja magát 1,5 hét múlva. :)

2009. máj. 14. 09:46
 4/6 anonim ***** válasza:
teljesen normális!
2009. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is ebben a cipőben járok! Már írtam máshová is uezt: Ma voltam dokinál. Dg.:Növekvő petezsák 18x10 mm, de sem YS, sem embryocsomo nem látható. Missed ab. gyanúja merül fel. Holnap kontroll UH. A továbbiak eredménytől függően. Nagyon félek! De itt és máshol lévő válaszok tartják bennem a lelket, reménysugarak! Drukkoljatok! Én is drukkolok mindenkinek! Ha tudtok írjatok a fejleményekről! Egyfolytában böngészek! Gondolom más is!
2009. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20:07-es!Te hány hetes vagy?Mert az is számít ám!
2009. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!