Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél (5. -8....

Korai terhességnél (5. -8. hét) is létezik olyan, hogy vki nem tud rendesen éjszaka aludni, mert nyomás érez, ott lent a "babánál"?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 27. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mert én észre sem vettem akkoriban. azért ha mész dokihoz említs neki ezt a "nyomást", panaszként, biztos tud rá mondani valamit.
2008. ápr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a baba nyom,mivel még egy néhány mm-es embrióról beszélünk.Próbálj meg kényelmes testhelyzetet keresni éjszakára.Sokunknak az válik be,ha egy párnát gyűrünk a lábunk közé,és csak úgy tudunk kényelmesen aludni.Az is lehet hogy éppen az első állandóan pisilni kell szakaszban vagy,és azt a nyomást érzed.
2008. ápr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a méhed átalakulását, növekedését érzed. A baba még nem "nyomhat", de én is éreztem ilyen feszítő érzést az elején.

28 hetes kismami

2008. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!
2008. ápr. 27. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkabb az allando holyagfeszulest erezheted.Mi 7 hetesek es 2 naposak vagyunk.....nekem kb 1 hete csokkent ez az allando pisilesi inger,es en sem tudtam ejszakankent aludni,es majd' meg zavarodtam mar csak attol,h milyen jo izuen alszik a ferjem.ne aggodj!szerintem ez igy normalis.

Most viszont birnak non - stop aludni reggeltol estig....

Boldog baba varast!

2008. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!