Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MI lehet ez? Kb egy hete, nem...

MI lehet ez? Kb egy hete, nem mindennap, de több alkalommal is nagyobb darab fehéres-áttetszős, néha barnás-véres nyúlós valami jön ki belőlem.

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mi lehet ez. A nyákdugó? De ennyire sok lenne? Egy alkalommal kb úgy két tíz forintos nagyságú távozik. Az elmúlt két napban már legalább 5 alkalommal tapasztaltam. Véres-barnás, akkor volt amikor a doki megvizsgált és utána egy-két napig.
2009. máj. 14. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ hogy hány hetes vagy.De szerintem az a nyákdugó lesz.
2009. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nyákdugó, az lehet ilyen sok, sőt még több is...De valószínű a vizsgálattól van, ahogy a méhszájadat egy kicsit megnyomogatta...Nekem vizsgálat előtt mindig szólt a doki, hogy utána lehet egy kis vérzés. Szerencsére nem volt, de biztos én is megilyedtem volna.
2009. máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
39. hetet töltöttem kedden. Én is a nyákdugóra gondoltam, csak azt nem tudtam, hogy annak mennyiségileg mennyinek "kell" lennie. De akkor lehet ennyire sok is és több alkalommal is?
2009. máj. 14. 09:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A nyákdugó távozása után véres-nyúlós akármik távozhatnak többször,elindul a szülés!Azért kérdezd meg a dokidat,hogy megnéz-e,mert ezután jönnek majd a görcsök és egyebek.Ha sok ilyen jön,azt jelzi,hogy nyilik a méhszáj!Könnyű szülést kivánok!

2009. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez biztosan a nyákdugó.Én kb a 38.héttől tapasztaltam ugyanezt.A 41.héten szültem,minden rendben ment.

Annyit jelent,hogy készülődik a szervezeted.Sok boldogságot kívánok!

4 hetes baba anyukája

2009. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedden voltam dokinál. Megvizsgált, a cx: 2.2.2.2. volt. Szerintetek mikor lehet ebből szülés?
2009. máj. 14. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!