Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég hogy ha csak jövő héten...

Elég hogy ha csak jövő héten megyek dokihoz?

Figyelt kérdés
Egy hete késik a menstruációm, a tesztjeim erős pozitívak. Jövő héten terveztem dokihoz menni, hogy már biztos lásson valamit. Jól gondoltam? Nagyjából mire számíthatok az első vizsgálaton?
2009. máj. 14. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Kitapintja a méhet, vesz kenetet. Ha érzi már a babót, akkor ad egy papírt, hogy mehetsz a védőnőhöz a kiskönyvedért, ha nem akkor uh-ra időpontot kell kérned!

Gratulálok :)

2009. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, bőven elég.Én is akkor voltam, olyan hat hetesen.Akkor már látszódott a petezsák, és benne egy kis pötyike, ami pulzált.De még ilyenkor nem mindenkinek látszik a szívműködés.Nekem hasi uhát csinált, azon is szépen látszott minden.Vizsgálni engem a 14. hétig nem vizsgált, csak uhát.Minden jót.
2009. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :-)
2009. máj. 14. 10:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is még csak kb 4 és fél hetes vagyok, dokihoz 25-én megyek, amikor pont (+/- 2 nap) 6 hetes leszek :) Persze, ha elkezdenék vérezni, vagy pecsételni, azonnal mennék dokihoz, de amíg nincs ilyen probléma... :)

2009. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sziasztok,

én is 4 és fél hetes vagyok kb, és 6 hetesen megyek először, gratulálok nektek

2009. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Én is gratulálok mindenkinek!
2009. máj. 14. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól gondoltad:)! Sok idegeskedéstől kíméli meg magát az a kismama, aki nem rohan azonnal az orvoshoz. Jövő héten már biztosan látja a petezsákot, talán szívverés is lesz:) Gratulálok és kellemes babavárást kívánok Neked!
2009. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha még valaki olvassa: pontosan úgy volt, ahogyan leírtátok, és már volt szívverés is! Köszönöm mégegyszer!
2009. máj. 26. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!