Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmennétek vagy nem? Jövő...

Elmennétek vagy nem? Jövő 7-re van időpontom a dokihoz gondozásra, de most történt valami, ami miatt lehet ma kellene mennem.

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon rosszul lettem és elmentem az sztk-ba, mert az én dokim nagyon messze rendelt. És sikerült kifognom egy nagyon bunkó orvost, alig mondott valamit, ha mondott akkor csak rosszakat, ijesztgetett és nem tudom hogyan vizsgált meg, de nekem is fájt és a picit is felzaklatta, mert egész este még éjszaka is aktív volt. Vérzés nem volt.

Most azon gondolkodom, hogy a dokim ma rendel a városban és felhívom vagy menjek jövő 7-en? Mi lesz ha a picinek lesz valami baja? És elvileg ő a dokim, neki tudni kell a bajaimról.

Ugye jól teszem, ha ma elmegyek?


2011. máj. 31. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el.Ha felhívod,akkor biztos ő is azt fogja javasolni,hogy menj be.
2011. máj. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A pénz most nem érdekel, mert igaz, hogy mínuszba viszem magam, de most a babám egészsége a fontosabb.

De ugyanakkor nem akarom magam kinevettetni, hogy már a 2. dokit keresem fel a problémámmal, ami lehet nem is olyan nagy dolog.

2011. máj. 31. 08:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokidat, mond el mi van és Ő majd mondja, hogy menj ma vagy elég a jövő héten. Hidd el nem Te vagy az egyetlen aki soron kívül keresi és tanácsot kér.
2011. máj. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg felfújod. Azért a másik is orvos, tudja mit csinál, ha nem is figyel úgy a kismamára meg hogy ne fájjon.

De mint írtad, nem vérzel, a fájdalmat is múlt időben írtad, gondolom a pöttöm is lenyugodott úgyhogy....

Én nem mennék, de a te döntésed.


12 hkm

2011. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem is ezt diktálja a józan ész, hogy felfújom és, hogy nem kell minden kis problémával a dokihoz rohangálni.

De még is ott motoszkál a gondolat, hogy mi van ha...

2011. máj. 31. 08:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokszor a nyugalmad a legfontosabb. Ha aggódsz, menj el a dokihoz, már attól is jobban leszel. Az ügyeleten meg tényleg előfordulnak igen nagy bunkók. Első gyerekemnél a 25. héten elkezdett keményedni a hasam, de több órán keresztül. Felhívtam a kórházat, azt mondták menjek be, csinálnak egy hasi és egy hüvelyi uh-t, hogy minden rendben van-e. Mire odaértem, másik doki volt benn, uh helyett kézzel vizsgált meg, fájt is rendesen. Nem mondott semmit, adott egy latin zárót. Ja és megpisiltetett. Kérdeztem, miért. Fogalmam sem volt róla, hogy fehérjét keres a vizeletben. Erre rákérdezett, hogy talán félek a drogteszttől? Hát másnap én is elmentem a saját dokimhoz.
2011. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!