Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismamik ti hogyan...

19 hetes kismamik ti hogyan érzitek a babátok mozgását?

Figyelt kérdés
Én 17+6 napos voltam mikor először éreztem. De mindig csak úgy, hogy ha fekszem és persze a kezem a hasamon van. Van olyan nap, hogy kettőt-hármat rúg, de volt már olyan is, hogy egymás után tizet. Csodálatos érzés, csak azt bánom, hogyha ülök, akkor egyáltalán nem érzem Őt. Ráadásul a jövő héttől visszamegyek dolgozni és olyan rossz érzés, hogy nem tudok majd hozzá beszélni meg nem érezhetem őt napközben! Ti hogy érzitek a babókat mozogni? Akkor is érzitek ha a kezeteket nem teszitek a hasatokra és esetleg ültök vagy álltok?
2009. máj. 14. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Első babás vagyok és már a 16 hétől érzem a mozgásokat. Kb a 18 héttől már állva és ülve is érzem őt. Ja és most vagyok 19 hetes.

Jó babavárást!

2009. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint úgy 2 hét telt el mire érezted Őt mindenhogy. Akkor hátha nálam is lassan eljön ez az idő. Köszi!
2009. máj. 14. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is 19 hetes vagyok, 16 hetesen éreztem először, idáig nekem is csak néha-néha rugdodott, de pár napja egyre többször, és mindegy milyen helyzetbe vagyok, már ülve-állva is érzem:)
2009. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is 19 hetes vagyok, kb. két hete érzem, de szinte minden nap tapasztalok valami olyat, amit eddig nem. Valóban érezhető, hogy napról napra erősebb. Eleinte én is csak fekve érztem, de pár napja már ülve is néha. Állva még nem nagyon. A munka miatt ne aggódj. Én dolgozom, és nagyon jó érzés, amikor közben 1-2 pillanatra megérzem őt. Akkor megállok egy picit, és csak Rá figyelek. Persze, ilyenkor nem mondom senkinek, hogy mi van, csak magamban örülök neki. :-)
2009. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20 hetes, első babás vagyok, s mégcsak egy hete érzem Őt.

Ha ülök, állok, akkor is.

De apának még nem akar rúgni, pedig úgy várja...:-(

2009. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem már szokatlanul korán jelentkezett, 15-16hét közt:) Akkor még csiklandozott, rá egy hétre meg rugdosott, most meg már ritkábban rúg, de sokat mocorog,utálja ha a térdemre könyökölök ülés közben,gondolom, nyomódik, mert olyankor éktelen rugdosásba kezd,hátra kell dőlnöm:) nagyon jó, el nem tudtam én sem képzelni eddig, hogy ilyen lesz:)) Sok boldogságot mindenkinek!!

Szintén 19 hetes:)

2009. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát tegnap igencsak lusta volt a kis drága, remélem ma jobban fog "pörögni". Egyébként olyan mint egy kis propeller, mert szinte mindig más részén érzem a hasamnak mozogni. :-)
2009. máj. 15. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!