Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az ha keményedik a...

Milyen az ha keményedik a pocak? Az egész has kemény lesz v. csak bizonyos részen?

Figyelt kérdés
Nekem csak a hasam alja szokott feszes és kemény lenni,felette nem igazán.Nem tudom, hogy ez most mi.Csak jövőhéten megyek dokihoz, addig segítenétek. 15 hetes kismami.
2008. márc. 25. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem eleinte alul volt kemény, aztán már az egész. Mintha betonból lenne. Ilyenkor gyakoroltam a szülés alatt használatos légzást, és segített ellazítani, illetve le is feküdtem ilyenkor.

Akkor gond, ha belül is változásokat indít meg, de ezt a doki úgyis megvizsgálja. Ne emelj, erőlködj, lépcsőzz stb.

2008. márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia...termeszetes, hogy csak lent erzed a kemenyseget mert a mehed meg kicsike..ugy ertem meg nem er a koldokod fole.....

Vegyel be magneziumot es majd a dokid megmondja mik a teendok:-)

Ne izgulj...szerintem normalis jelenseg....igaz nem mindenkinel jelentkezik de az meg nem jelent feltetlenul rosszat.

Boldog babavarast:-)25 hetes ksimama

2008. márc. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En is 15 hetes kismami vagyok, es engem is pont ez a kerdes foglalkoztat, ugyhogy ha nem gond, nem nyitok meg egy ugyanilyen kerdest, hanem megkerdetem itt:

A kemenyedo pocak honnan veheto eszre? (Lehet, hogy nekem akkor meg nem volt) :) Marmint ugy ertem, azon kivul, h megtapintom, jar valamilyen erzessel?

Mert en hiaba nezegetem, hogy nehogy kemenyedjen, es idoben be tudjak venni magneziumot, a pocimon levo uszogumi miatt nem igazan erzem a mehet.

2008. márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előző (3.) válaszolónak szeretném írni, hogy én egy kicsit ahhoz tudnám hasonlítani az érzést, mint amikor nagyon tele eszem magam, annyi különbséggel, hogy az alhasamtól egész a köldök feletti részig feszül. Én a 20. hét környékén kezdtem érezni, azóta szedem a magneB6-ot.

24 hetes kismami

2008. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is feszülni szokott a hasam alja, azt mondta az orvosom, hogy ez a keményedés. Szerinte gyógyszer helyett az a legjobb megoldás, ha ilyenkor lefekszem valamelyik oldalamra, vagy minimum leülök. Próbáld ki, nekem bevált. Jó babavárást. 22 hetes kismama :-)
2008. márc. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!