Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességem kb 7. hónapjától...

Anita0802 kérdése:

A terhességem kb 7. hónapjától fáj a bal csuklóm ugy a 35. héttől a jobb is. Volt már valakinek ilyen tipusú betegsége?

Figyelt kérdés
estére már annyira fájnak hogy az üres wc papira gurigát is csak nehezen tudom megtartani velük. a házi orvos szerint autoimmun betegségre utal a nőgyógyász szerint a hormonok miatt. szerintem a baba vonta el a kálciumot talán. volt már valaki igy? a dokik szerint szülés után elmúlik majd. 2 hete megszületett a babám de semmi változás,talán csak annyi hogy rettegek mikor fogom elejteni a babát mert főleg alvás után teljesen erőtlen.ja és rendszeresen fordul elő hogy mondjuk hajgumizáskor a mozdulat miatt kiugrik majd nehezen de vissza. akinek ugrott már ki valamije az tudja mennyire tud ez fájni.valakinek valami ötlet mi lehet ez vagy mivel szüntethetném meg???
2011. dec. 4. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok és egy hete vettem észre, hogy éjszaka és reggelente fáj a bal csuklóm bal fele. De nem ilyen szinten mint neked. Nappal nem érzem, max ha nagyon elkezdem tekergetni. Először arra gondoltam, hogy elfeküdtem, na de már egy hete? Nem tudom mitől lehet?!:-s
2011. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 krisztivan ***** válasza:
Neke is fájt a csuklóm de csak éjszaka leginkább.Sokat végig ültem a fotelban(éjszakát)mert annyira fájtak.Engem elküldött a háziorvosom neurológiára és ott mondta a dokinő,hogy alagút szindróma.Nem tud vele semmit csinálni mert nem adhatott gyógyszert és kencét sem(terhesség miatt)de ha nem múlik el a szülés után kb.3 hónappal akkor vissza kellett volna menjek hozzá.Nekem már a kórházban sem fájt,olyan gyorsan elmlt.Szerintem ne hagyd annyiban,inkább fölöslegesen menj dokihoz mint hogy nagyobb bajod legyen belőle.
2011. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,először én is arra gyanakodtam hogy elfeküdtem mert egyszer elaludtam ugy hogy egész éjszaka öleltem a pocit nyitott tenyérrel csak sajna azóta nem múlt meg ugye azóta a másik is fáj.
2011. dec. 4. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!