Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korra fejeződik be...

Hány hetes korra fejeződik be a babák (méhen belüli) teljes fejlődése?

Figyelt kérdés

Találtam olyan weboldalt, ahol a 34. hétre írták a teljes fejlettséget, de volt, ahol a 36. vagy a 39. hetet jelölték meg.

Most akkor mikortól van az, amikor már csak híznak?


2009. máj. 14. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Elméletileg a 34. hétre fejeződik be, és onnantól hízik; de ez nagyon változó.amondó vagyok, a babára kell bízni, hogy meddig érzi bent nagyon jó magát :)

2009. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Most fogom kezdeni a 35. hetet és csak azért foglalkoztat a kérdés, mert nagy esély van rá, hogy rövidesen megindul a szülés. Azt viszont nem szeretném, ha nem lennének teljesen kifejlődve (agy, tüdő stb.).
2009. máj. 14. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én a 34.hétre+5 napra szültem teljesen egészséges a fiam. Igaz koraszülöttnek számított de így is csak két nap volt inkubátorban megfigyelésen. 2490g és 49 cm lett most 9 hónapos és 8,5 kg 70 cm. teljesen olyan mint a kortársai. Mindent ugyan úgy csinál talán 1-2 hónap késéssel.

ne izgul pihenj sokat minden nap számít!

2009. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok.


Ha babád hamarosan megszületik, akkor már nagyon szép esélyei vannak az "önálló" életre. Max. picit a hízásra fektetik majd a hangsúlyt, meg icipicit a tüdejét fejleszthetik; de már ezek kis "igazítások".

Remélem , azért még jópár napig bent lesz, azért gyűjtse csak azokat a "hurkákat"! :))

2009. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is azon vagyok, hogy még ne szüljek (egész nap csak fekszem), de ikreket várok és nagyon úgy fest, hogy az általam célként kitűzött 38. hét csak egy álom marad...
2009. máj. 14. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:
szóval ikrek...:) no,akkor már értem. De náluk ez a "hamarabb jönnek" valahol természetes, legalább is azt olvastam... Dupla öröm lesz :) Sok sikert és könnyű szülést ha (minél később) odakerülsz!! :)
2009. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!