Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudjam erről a fájdalom...

Honnan tudjam erről a fájdalomról, hogy "csak" jósló, vagy csak nagyon túlterheltem magam, vagy pedig baj van-e esetleg?

Figyelt kérdés

Elmentem vásárolni.

Nem jutottam messzire, mert 3 perc séta után fent elkezdett fájni a hasam, olyan húzódó érzés volt és erős. Oldal irányban terjedt lefelé, egyre lejjebb. Olyasmi érzés mint amikor meghúzod a lábadat sportolás közben, csak ez a hasamban.

Mire elbotorkáltam a kocsiig, már egészen lent fájt, hazafelél pedig ahoyg mozgott a babám egyértelműen a méhszájam fájt elég erősen.

Hazaértem, azonnal lefeküdtem, azóta nem fáj, csak még érzem hoyg olyan diszkomfort érzete van a hasamnak. Nem tudom másképp írni, kb olyan mintha emlékezne rá a hasam hogy egy órája még ott fájt valami...


Mi volt ez?

Már második baba, de tanácstalan vagyok.

Jóslóm már volt egyszer, de az nem ilyen volt.

Most vagyok 33+6.


2011. dec. 5. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyet érezni! 31. hetes vagyok! Szerintem én néha túlterhelem magam és ezzel jelez a szervezetem, hogy jó volna ha visszavennék. A hasam alja és a méhszáj fáj nekem is. Tegnap voltam dokinál és zárt a méhszáj így megnyugodtam. Nekem is 2. baba!
2011. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez csak annyit jelentett, hogy pihennem kéne és nem sétálgatni, ha lepihentem minden bajom elmúlt. :)
2011. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elmentél azóta orvoshoz vagy felhívtad? megnyugtató választ csak ő tudna adni, kívánom, hogy minden rendben legyen.

15h.

2011. dec. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!