Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell használni az...

Hogyan kell használni az ovulációs tesztet?

Figyelt kérdés
még soha sem próbáltam és az az igazság hogy most hallottam róla először, segitsetek hogyan kell használni.
2011. dec. 5. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint egy terhességi tesztet. Ha jól emlékszek. De a dobozára, rá van írva, ha mégse, akkor belül a papírjára tuti. Pipibe mártani egy idő után jelez.
2011. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Középidő táján délutánonként addig kell használni, amíg egyik nap erősebb a kontrollcsíknál a tesztcsík. Ha utána negatív, akkor a negatív napon akciózni:)
2011. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

A mensid első napjától számolva kb a 12.-en kell elkezdeni használni, mindig délutáni vizelet kell hozzá.

Belepisilsz egy műanyag, tiszta pohárba. Belemártod a tesztet, és 1-2 perc múlva leolvasod az eredményt. Minden nap ugyanabban az időben csináld a tesztet, és mindig tedd el minden nap, hogy össze tudd hasonlítani az elöző napival. A második csík minden nap erősebb lesz, tehát közeledsz az ovulációhoz. És ha már majdnem olyan erős mindkettő, már akkor elkezdhettek akciózni :) egészen addig amíg erős nem lesz mindkettő. :):)


Én vateráról rendeltem a tesztet, mert a gyógyszertáriban, csak 5 db van és drága is.

És nekem össze-vissza volt meg a mensim, nem tudtam pontosan mikor kelle megjönnie, és én is elkezdtem használni a 11. napon, és azt hiszem nekem 10-11 napot kellett használni, mire egyforma erős lett mindkettő. De egyforma erős lett, ez a lényeg...

Az első ovutesztezős hónapom után összejött a baba. Most vagyok 29 hetes. :)


Sok sikert..

2011. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok!!!! Sok sikert és kitartást kivánok. Nekem 11.28-án volt egy missed ab-om, 12 hetesen, az ok szivleállás, de nem adjuk fel, és már sokat olvastam róla, de soha nem használtam. Remélem ha eltelik a várakozás, utána a segitségemre lesz!! Köszönöm :)
2011. dec. 6. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!