Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez terhesség alatt?

Normális ez terhesség alatt?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok és elég furcsát észleltem.legalábbis az előző terhességemnél ez nem volt.

szóval a székletem elég sötét,mondhatni fekete.normális ez?lehet esetleg a terhességi vitamin miatt (gondolok a vas tartalmára,mert ugye attól lehet sötét a széklet).

egyébként minden rendben az ultrahangon.vérvétel eredményeket a héten kapok.

vagy mondjam el a védőnőnek?csak ez egy kicsit ciki.

köszönöm!


2011. dec. 5. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A terhesvitamintól van a vas miatt :)Nyugi nincs gáz.
2011. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, a vastól lehet illetve akár székrekedés vagy hasmenés is előfordulhat. Mind a két eset lehetséges. Ha valamelyiket észleled a kettő közül, jobb, ha egy kis időre felfüggeszted vagy akár abbahagyod a gyógyszer szedését. A vitaminokat más formában is szedheted.


Boldog babavárást!

2011. dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a vastól van. Az sokszor produkál sötét székletet.

De ha problémád van, nyugodtan kérdezd meg a védőnődet vagy a dokidat, az kevésbé ciki, minthogy később baj legyen azért, mert nem mertél kérdezni.

2011. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a babavitamintól van. Én is észrevettem, pár napja kezdtem el szedni,mert pozit teszteltem. Azóta az enyém is feketés.
2011. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én mióta az Elevitet szedem, nekem is fekete.
2011. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sziasztok!

először is köszönöm hogy válaszoltatok!

akkor bizonyára a vitamintól lesz.gondoltam én csak úgy voltam vele hogy inkább megkérdezek másokat is.

2011. dec. 6. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!