Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Tolnay Lajos, vélemények?

Dr. Tolnay Lajos, vélemények?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én hozzá járok, nagyon megvagyok elégedve Vele. 4. gyermekemet várom, mindent megtesz, hogy jól viseljem terhességet. Kedvemre uh-oz, bármilyen más számára ostoba kérdéssel fordulhatok hozzá.

Amúgy a barátnőm ajánlotta, Ő nála szült, a szülésznő ismerősöm, aki Vele dolgozott egy ideig, nagyon dicsérte. A szomszédom és a nagylányom is hozzá jár még.

Nem kér soha pénzt, nem is várja el!!! Nagy ritkaság a mai világban! Én a Thököly úti sztk-ba járok hozzá mindig időpontra, csak akkor "várat" meg, ha éppen a Dél-Pestiben szül, de ez megérthető. Bátran merem ajánlani!


Üdv: 26 hetes kismama

2011. dec. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Én még csak egyszer voltam nála,de hallottam róla jót is rosszat is.Babát szeretnénk azért kérdeztem,hogy járjak hozzá továbbra is,vagy keressek majd mást.Vizsgálatokra akkor az sztkba jársz hozzá,vagy a kórházba?Én Dabason lakom,itt hetente egyszer rendel.
2011. dec. 6. 18:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! A Thököly úti sztk-ba járok hozzá. Amúgy nincs olyan orvos szerintem, aki mindenkinek megfelelne. Mindről lehet jót és rosszat is mondani. Én disznó módon a kollégáitól (szülésznők) érdeklődtem utána. Mindegyik egybehangzóan azt mondta, hogy nyugodtan maradjak Nála. Kevés az olyan doki a mai világban, amelyik nem pénzéhes és mindemellett lelkiismeretes és kedves.

Nehezen oldódik, sokáig megtartja a három lépés távolságot, majd egy kis idő után már viccelődő, közvetlen és nagyon segítőkész.

Nekem és az ismerőseimnek ez véleményünk. Biztosan vannak, akik ezt cáfolják. A lényeg az, hogy Neked legyen szimpatikus! Ettől függetlenül "kipróbálhatsz" mást is.


Sok sikert!


Üdv: Betty

2011. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,szerintem elég meggyőző voltál,persze majd kiderül,hogy velem hogy viselkedik.Bocsi de ha már itt tartunk akkor segítenél abban is,hogy ez most hogy működik:Választasz egy nőgyógyászt akihez jársz a terhességed alatt,és ő vezeti le a szülést is ha felkéred rá.De a szülésznő akkor minek,hol választasz olyat,vagy az már a korházban derül ki?Hallottam olyanról is,hogy valakinek volt dokija is,de nem nála szült hanem felkért egy szülésznőt.Én ezt nem igazán értem,vagy majd menet közben ezeket elmondja a doki?Nyilván a pénzt neki adod,nem?Köszönöm ha segítesz!
2011. dec. 7. 17:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy csak most írok, csak esténként nagyüzem van nálunk. 3 gyerkőc + Apa. Vacsora, fürdetés, altatás stb...

A Dél-Pesti kórházról beszélnék most, a többit annyira nem ismerem. Itt lehetőség van arra, hogy CSAK szülésznőt fogadj. 4. gyermekemet itt fogom szülni márciusban, most vasárnap megyek a választott szülésznőmmel beszélgetni. (Itt még nem szültem.) Talán utána többet tudok mondani erről a dologról. Kérlek, légy addig türelemmel. Jelentkezni fogok! Ha van addig valamilyen kérdésed, tedd fel, azt is megkérdezem Tőle.


Üdv. Szép napot!

2011. dec. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az első hármat az Újpesti szülőotthonban szültem, ami már réges-rég bezárt.

Előző válaszoló.

2011. dec. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Dabasra járok nőgyógyászhoz dr. Tarcheh Viktorhoz, nagyon rendes, de ultrahangra a Tolnay dokihoz kell majd mennem. Január végén aktuális, akkor tudok bővebben nyilatkozni, ha érdekel.

2012. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan várjuk a válaszokat, írtok?
2015. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ő az, aki most az Örsön rendel és az Uzsokiban vállal szüléseket?
2015. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!