Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Málnalevél teáról vélemények?...

Málnalevél teáról vélemények? Használt nektek? Hány hétig ittátok? Vajúdás közben lehet-e/kell-e inni? Napi hány dl-t ittatok kb? És mennyi ideig tartott így a szülésed?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a védőnőm azt ajánlotta azt utolsó pár hétben igyak fél litert naponta.Én csak nagy ritkán ittam mert valahogy mindig elmaradt.

2 órán belül megszületett a kislányom vajdással együtt tehát szinte kipottyant belőlem:)

A szobatársaim itták rendszeresem meg homeopátiás bogyókat is szedtek mégis hosszabb szülésük volt,az egyiküknek 24óra vajúdás után császár lett mert nem tágult szegényem.

Szerintem igyad nyugodtan mert ártani nem ártasz vele de az,hogy milyen hosszú lesz a szülésed az adottság kérdése is.

Könnyű szülést kívánok.

2011. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A malnalavel nagyon jo. A noverem hatalmas babaja nehany ora alatt vilagrajott. Szules elott 6 hettel mar el lehet kezdeni. kozvetlenul szules elotti heten, napokban literszamra! Meglatod halas leszel neki :)!
2011. dec. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!