Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7-8 hetes kismamik hogy...

6-7-8 hetes kismamik hogy vagytok, milyen tünetekkel küzdötök?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

8. hetet töltöttem be tegnap.

Sajnos rosszul viselem, de nem panasznak szánom. :)

Állandóan rosszul vagyok, émelygek egész nap, a hányást sem úszom meg.

Néha fájdogál az alhasam, de már ritkábban. Fárad vagyok és érzékeny.

Az első terhességem alkalmával ez a 14-16. héten mind megszűnt, de ennyire akkor sem voltam rosszul.

Mindegy, küzdök...megéri, mindent megér. :)

2011. dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

7 töltöttem ma. Nagyon rosszul vagyok egész nap émelygek főleg ha üres a pocim. Úgy érzem magam mintha beteg lennék, a hasam már nagyon ritkán fáj. Legújabb, hogy székszorulásom van.

Viszont tudom miért van mindez és csak ez lebeg a szemem előtt.:)

2011. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8. hetet töltöttem tegnap én is:) nekem semmi bajom, néha émelygek, meg undorodok mindenféle kajától, de szerencsére nem hányok, meg semmi durva:) többnyire jól érzem magam a bőrömben :) te hogy állsz?
2011. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 7hetes leszek holnap!:) Eddig semmi bajom nem volt,de ez a mai nap borzasztó.Hányingerem van,szédülök,fáj a fejem.Eddig csak a nyers hús szagától undorodtam.De nem baj,boldogan viselem még a rosszullétet is,mert tudom hogy mi miatt van!:)) Te hogy vagy?
2011. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 8. hét a második babával, egész nap állandó hányinger, teljesen mindegy, hogy eszek-e vagy nem. A legnehezebben sajnos a kislányom kakis pelusát viselem, illtve fogmosás után is állandóan öklendezem.
2011. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8 hetes vagyok 3. babával. Sajnos tudom, mi vár rám. 13 hétig hányinger, ami persze 3 napja nem kímél....már csak 5 hét..:-(
2011. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen tünetmentes vagyok, kicsit többet és nagyobb étvággyal eszek mint anno. Aki tudja csodálkozik is, hogy első baba és milyen jól bírom.
2011. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!