Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 30-31 hetes...

Hogy vagytok 30-31 hetes kismamik? 30. heti uh-n milyen értékeket kaptatok? Az én dokim elég kevés értéket adott meg BPD: 80 mm, Thq:83 mmm, FL:62 mm. Amúgy mindent rendben talált és azt is biztosra mondta, hogy kislány!

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 31+2 napos kismami vagyok. Ma megyünk a fogadott orvosomhoz, de sajnos még UH nem lesz mert ott neki nincs gépe. Tehát majd szerintem csak jövőhéten tudjuk meg mekkora is a kisfiunk.


Amúgy elég nehezen alszom és folyton pisilni járok. Sokat keményedek, de amúgy minden rendben van velünk.


Te kedves kérdező hogy vagy? Mekkora a babád becsült súlya?

2011. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 H.Orsolya ***** válasza:

szia.


Én tegnap voltam uh-n. az értékeink: BPD: 82mm HAS: 78mm

Femur: 60mm

Kisfiú lesz, és azt mondta a doki, hogy minden rendben :)


Én jól vagyok, bár visszatért a nagy fáradékonyság, úgyhogy semmihez nincs kedvem. Meg a plusz súly se egyszerű. kb 8kiló plusznál járok. Hamar elfáradok.

Kedves kérdező, te hogy vagy? Hányadik babád?

2011. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 H.Orsolya ***** válasza:
jah, és kb. 1600 grammos a bébi :)
2011. dec. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én elég rosszul viselem ezt e terhességet. 2. baba lesz. De valamit valamiért! Ha a kezembe adják a kislányunkat ugyis elfelejtem ezt az egész rosszullétes időszakot!
2011. dec. 6. 12:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Az én dokim nem szokott súlyt becsülni! A múltkor azt kérdeztem tőlem, hogy a 2,4 kg baba az nem baba csak a 4 kg-os?
2011. dec. 6. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, 31 hetes vagyok, második babánk lesz, és kislány. A jövő héten megyek ultrahangra, remélem, hogy minden rendben lesz. Az én dokim sem becsül súlyt, azt mondja, hogy butaság, mert sosem a valódi értéket kapnánk.

Én is nagyon nehezen viselem egyrészt a plusz kilók, másrészt az itthon való kötelező helytállás miatt, hiszen a 3 éves kisfiamnak nem mondhatom, hogy most hagyjon békén, mert nem érzem jól magam. :)

De már nincs sok hátra!


Kitartást neked, könnyű szülést!

2011. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó Válaszoló neked is ezt kívánom!:)
2011. dec. 6. 18:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Első válaszoló vagyok. Ma voltunk UH-on, így leírom a bébink méreteit is :)


31+6 hkm


BPD: 78 mm

Femur:62 mm

Haskörfogat: 284 mm

Becsült súlya: 1934 g :)


Boldog Babavárást!

2011. dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!