Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallott már valaki a tündérvíz...

Hallott már valaki a tündérvíz lúgos vízről? Ez tényleg jó gyomorégésre? Kismamaként is ihatom? Hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi vettük és megmértük a ph-ját, hát nagy csalódás volt....

Az Alpok Aqua nevű ásványvíz lúgosabb, én azt iszom és nem ég a gyomrom.:)

34 hetes km

2011. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Salvus vizet, gyógyszertárban és sok közértben is lehet kapni. Igaz, hogy baromi rossz az íze (enyhén sós), viszont gyomorégésre nagyon beválik, és terhesen is lehet inni, nekem csak ez használt.
2011. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, mi Édesanyámnak vesszük ezt a vizet. Kifejezetten a lúgos vizet. Neki rekeszizomsérve van, és ugye rendszeresen feljött a sava. Annyira, hogy már a sav felmarta neki a nyelőcsövet is. A nővére ajánlotta, kipróbáltuk és bevált :)

Mi házhoz szállítatjuk egy üzletből de több helyen lehet kapni.

Itt tudod ellenőrizni a boltokat, ahol kapható: [link]

2011. dec. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsit off: Nekem a Gaviscon rágótabletta jött be nagyon, a gyógyvizek nem.
2011. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vettem egy olyan szifont,amivel oxigénes vizet tudok magamnak ITTHON csinálni! Nem kell cipelnem a flakonokat,se elvinni a gyűjtőbe az üreseket!Nagyon sok volt a savam,már sokszor amiatt hánytam!De ettől a víztől teljesen elmúlt,sőt a vérnyomásom is helyre tette:)Nem mellékesen 2000mg/l oxigént tartalmaz,a patront pedig házhoz szállítják!
2011. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
KÖszi szépen a válaszokat! Salvus vízet iszogatom, de csak addig jó míg megiszom, plusz fél órát, aztán újra jön, de hát ebből csak 2 dl-t szabad inni. A rennit már nem merem szedni, a gaviscon-t pedig nagyon utálom :/ remélem ez most bejön
2011. dec. 7. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!