Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik ikreket várnak, hanyadik...

Akik ikreket várnak, hanyadik héten, melyik UH-on derült ki, hogy 2 vagy több baba érkezik? Ha a 8 hetesen 1 baba látszik, az már biztosra vehető?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Akinek kétpetéjü ikrei lesznek, az hamarabb kiderül a két petezsákról. Nekem kétpetéjüek lesznek!

Sógornömnek a 16. heti uhon derült ki, mert ök egypetéjü ikrek. Az egypetéjüeket késöbb veszik/vehetik észre. Ezért a 12. heti uh elött nem nagyon mutatható ki, de semmi sem lehetetlen.

Ha van nálatok a családban egypetéjü, akkor megeshet, hogy késöbbi uhon két baba fog látszódni.

2011. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak amiatt kérdezem, hogy párommal nagyon szeretnénk ikreket, mondjuk a családban erre példa nincs! Néhány oldalon viszont olvastam, hogy 1 baba látszódott az első időkben, majd abból hirtelen 2 lett! Csak hátha van még remény, de gondolom a 12 hetesen ez már biztosra vehető!
2011. dec. 6. 14:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.7 hetesen voltam először dokinál,UH-zott és mondta,hogy nem csak egy szívet hall dobogni:)Szóval ezért gondolom,hogy már kiderült volna.18+2hkm
2011. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Most egy kicsit letörtem, de az a legfontosabb, hogy egészséges legyen! Később majd jön a kistestvér!
2011. dec. 6. 15:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne légy letörve!! A barátnőm 8 hetesen volt UH-n,akkor mondta neki a dokija,hogy kettő baba van,majd 4 hét múlva a következő vizsgálaton döbbenten mondta neki,hogy van itt még egy!Krisz kérdezte,hogy a múltkori vizsgálaton talán azért nem közölte,nehogy sokkolja a hír,hogy hármasikrek?És az orvos azt válaszolta,hogy akkor nem látott többet,"csak"kettőt!Úgyhogy szerintem várd ki a végét:)
2011. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. dec. 6. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

NEEEEm!!! :D

Én majdnem 8 hetesen voltam először UH-n, és azt mondta a doki, hogy 1 baba van, előtte eszembe se jutott, hogy ez másképp is lehet. :D

Aztán a 12 hetes UH-n azzal kezdte a szonográfus, hogy jaa, itt hány baba van? Egy! Hát ő kettőt lát... Kicsit sokkoló volt. De már megbarátkoztam a gondolattal, lesz 2 pici pöttöm fél éven belül. :)

14+4

2011. dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. dec. 7. 15:13
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
1 alkalommal 7 hetesen 2 babó volt, 9hetesen még mindig 2 babót látott a doki...11 hetesen is. 13.héten meg felbukkant egy harmadik. állítólag takarták egymást és mindig lemaradt a harmadik. Ugye mondanom sem kell, hogy a 15.héten a doki vért izzadt, mire megtalálta mind a 3 babát és részletesen meg tudta nézni. :)
2011. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!