Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki még nemtudja biztosra a...

Aki még nemtudja biztosra a baba nemét de már 19-20 hetesen elkezdett vásárolni apróságokat az miket vett?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mi csokit vettünk neki, amit persze én ettem meg, hogy eljusson hozzá:D

de ha rucit szeretnél, akkor vehetsz sima fehéret, barnát, pirosat, zöldet, ezek mind unisex színek.Vagy játékot, amire eleinte nem lesz szükség.

2011. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:) jahj ez a csokis aranyos volt...jót mosolyogtam rajta:)


Én olyankor unisex rucit vettem.. cumit, egy két kis csörgőt, pici zoknikat... Szóval csupa csupa ilyen kis apróságot..:)

2011. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a 30.héten tartunk és még nem derült ki mi a baba neme.Mindenből próbálunk olyat venni amit kislány és kisfiú is használhat.Ruhákból inkább fehéreket vettünk persze mindegyik más-más mintás szóval nem sima fehér,nagyon aranyosak.A babakocsi vajszínű pici kékkel.Egyébként nem kell aggódni mert a ruhákat olyan hamar kinövik a pici babák,hogy amit születés utánra vesztek úgysem tudja sokáig használni.Utána meg már neme szerint tudtok vásárolni neki.Persze bármikor kiderülhet fiú vagy lány lesz-e.
2011. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy sárga tipegőt vettem meg egy kiszoknit. Úgy gondoltam ez mindkét nemnek jó lesz. Mikor kiedrült, hogy fiú akkor már jobban igyekeztem annak megfelelően vásárolni, de akkor is sok unisex dolgot vettem. pl. az ágynemű is sárga.
2011. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!