Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetes terhes vagyok. Kíváncs...

11hetes terhes vagyok. Kíváncsiságból teszteltem tegnap este és ma reggel is. Eredmény:NEGATÍV Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
"Minek tesztelsz,ha biztosan van baba?"és "Nincs jobb dolgod?" válaszolók NE írjanak! Köszi! Pusztán kíváncsiságból kérdem:)
2011. nov. 11. 11:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
29%
Mert a teszt bizonyos idő után már nem tudja mérni a Hcg-t, mert az olyan szinten van, ami általa mérhetetlen.
2011. nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%

Azért 11 hétnél még kéne mérnie szerintem.

Vegyél egy másik márkájút. Lehet, hogy azok között sok a selejtes, amit vettél.

2011. nov. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
57%
Menj el dokihoz.. Lehet, hogy hibás volt a teszt. Kedves első, 29 hetes vagyok, mégis pozitív a teszt, tehát mindig van HCG, sőt ha jól tudom, szülés után is kb. 5-7 napig még pozitív lenne, mert nem ürül ki azonnal, de ebben nem vagyok biztos.
2011. nov. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%
Hát passz, idáig úgy tudtam, hogy a hcg (amit a terhességi teszt néz) a 12. hétig termelődik, onnan kezd csökkenni...
2011. nov. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
51%
Azt tudom, h Hcg van, de nem minden teszt mutatja ki, ha egy bizonyos szint fölé ér.
2011. nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%

Azert mert egy ido utan a baba mar nem a sargatestbol taplalkozik/novekszik hanem kialakul nalla a koldokzsinor es megszunik a HCG termeles es a sargatest lassan eltunik. HCG termeles csak addig van amig ki nem alakul a babanal a koldokzsinor.


Nagyon ritkan van az, hogy valaki "nem veszi eszre, hogy terhes" mert az elso ket honapban meg megjon neki es ha a harmadik honapba valami gyanus es a mensi is kimarad akkor mar a teszt nem mutatja ki. Igy betudja negativnak a tesztet es majd ledobben amikor megmozdul a baba 5-6 honaposan vagy no a pocak.

2011. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csinálj még egy tesztet, és menj el orvoshoz, ha az is negatív.

Az előző hozzászólóval nem értek egyet, mert az amit mond olyan lenne, hogy a lázmérő nullán marad, mert a 60 fokot már nem tudja megmérni.

A csík annál gyorsabban előjön, minél több a hcg a szervezetedbe.

2011. nov. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
11:35 vagyok. Milyen sok válasz lett hirtelen. Az előző hozzászóló még az első volt.
2011. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
Igazuk van a lányoknak, a 12. hét után tényleg esik: [link]
2011. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ma 11:34-es vagyok. En is hirtelen utanna olvastam mert feltem, hogy rossz valaszt adtam a kerdezonek. A 12-dik heten van a csucsa a HCG hormonnak ugyhogy szerintem azert nallad meg ki kene, hogy mutassa. A 12 het utan kezd esni amikor a koldokzsinor atvweszi teljesen az iranyitast. Szerintem vegyel egy masik fajta tesztet. De azert ne panikoj be, nem mindenkinel esik a HCG ugyan ugy.
2011. nov. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!