Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy marhaság, de...

Lehet, hogy marhaság, de tényleg a front miatt mozog kevesebbet a babám? Még csak 16 hetes vagyok, kb.10 napja érzem, és tegnap szinte egyáltalán nem éreztem, meg még ma sem. Ugye nem kell aggódnom?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Őszintén, szerintem 10 napja nem nagyon érezheted a 16 hetes babádat. Egyébként igen, az enyém tegnap meg ma teljesen be van gerjedve, szereti a hidegfrontot, tiszta buli van, azelőtt viszont alig-alig mozdult egész nap.
2011. dec. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy kell. Egyrészt ennyi idősen nem baj, ha nem mindennapos a mozgásérzet, mert még nem olyan nagy a baba, hogy minden mozzanatát érezd. Egyébként a frontok is befolyásolják. Nyugi, minden rendben.
2011. dec. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Kedves első, simán érezheti 16 hetesen, ez nem vitakérdés, és nem is ez volt a kérdése. Ilyenkor még nem kell napi rendszerességgel érezned, semmi gond.
2011. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Miért nem érezhetem?

2011. dec. 7. 10:56
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Végülis velem van a baj, hogy már a beágyazódáskor nem éreztem. Bocsánat!
2011. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

???

Látom, a front Rád is hatással van.

Elnézést, hogy ennyi idősen érzem a második gyerekem.

Kellemes napot mindenkinek!

2011. dec. 7. 11:02
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Én is éreztem már 16 hetesen:) most 26 hetes vagyok és pár napja csak este érzem.Lehet tényleg a front.
2011. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Ilyenkor már én is éreztem (második terhesség). 31 hetes vagyok, és napok óta csak esténként érzem mozogni, vagy napközben csak ha lepihenek egy kicsit. Tuti front, nyugodj meg. Bár az tényleg igaz, hogy nem kötelező még minden nap érezned! Majd eljön az idő, amikor azt kívánod, hogy egy kicsit álljon le. De hát úgyis tudod már, hogy milyen! :D
2011. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az első babám 20 hetesen kezdtem érezni és ő szinte aludni is alig hagyott, máig egy sajtkukac.

Ezért furi, hogy nem érzem mindig :)

2011. dec. 7. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!