Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok. Másnak is ma...

17 hetes vagyok. Másnak is ma kevesebbet mocorog a babája? Talán ez az őrlüt idő? A front teszi?

Figyelt kérdés
Tegnap este, abba sem akarta hagyni még késő éjjel is éreztem, ma meg szinte semmi.
2009. szept. 5. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia,ne izgulj ez természetes.Túl kicsi még hogy mindig mozogjon,egyik nap jobban másnap kevésbé.Nekem is így van.
2009. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én 19 hetes vagyok, ma sokkal többször éreztem mozogni, mint rendszerint
2009. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az előbb nekem is beindult a picikém, csak úgy hullámzott a hasam. :)
2009. szept. 5. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudok hozzászólni csak "irigykedek" :) mi 16 hetesek vagyunk és sajnos nem érkzek még semmit. Bárcsak már itt tartanánk! A védőnőm szerint ilyenkor még nem minden nap lehet érezni.
2009. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányok! Ne aggódjatok! Én 18+5 hetesen éreztem először,hogy igazán mocorog, előtte csak 1-2 hasonlót csinált. Azóta: egy hétig alig (szinte minden másnap meghallgattam szívhang -hallgatóval, mert aggódtam én is, ott meg egyfolytában mocorgott, szinte a szívhangját alig lehetett hallani a sok lubickolástól.) Tegnap pedig egész nap éreztem elég aktívan, ma reggel megint. 20+1 hetes km
2009. szept. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked, hogy érzed! Nekem néhány naponta van oylan érzésem, hogy ez ő lehetett, de amúgy semmi, én 16+4 hetes vagyok. Nagyon várom, hogy elkezdje, bár tudom akkor ugyanezért fogok majd aggódni, mint most te. Mindenk gyakorló anyuka azt mondja, hogy ilyenkor még nagyon változó, hogy mikor és mennyit érzi az ember, ez teljesen természetes.
2009. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!