Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hét + 5 napos UH-on CRL: 11...

7hét + 5 napos UH-on CRL: 11 mm. Ez jó méret, nem kicsi?

Figyelt kérdés
Lehet picit túlaggódom, de lombikos baba, és hosszú idő után jött össze, ezért is féltem annyira :)
2011. dec. 7. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kicsi.

Nekem 7 hetesen volt 11 mm.

2011. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Tájékoztató jellegű adatok, lehet 1-2 mm eltérés és a doki kézügyességén is múlik, 1-2 mm.

Szerintem teljesen jó a babád mérete.

2011. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy picit kicsi, elvileg pont 7 hetesen "kellene" annyinak lennie, nekem is 7+1 hetesen volt 11,3 mm. 7+5 hetesen már 14 mm-ert írnak.


[link]


Ezt a táblázatot néztem. Mivel lombikos, így gondolom az idő nincs elszámolva. Viszont lehetnek elmérések, főleg, hogy csak mm-rekről beszélünk. Úgyhogy ne aggódj ezen, mert csak nagyon kicsi eltérés van, gondolom szívhang is volt, ne gondolj egyből a legrosszabbra. Kívánom, hogy minden rendben legyen!

2011. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, remélem én is, hogy minden rendben van.


Igen, volt már szívhang :)

2011. dec. 7. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!