Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok és van...

8 hetes terhes vagyok és van egy enyhe barnázásom, de még nem mondható barnázásnak, csak nagyon világos barna folyásom van és nagyon kevés! Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Irány az ügyelet!
2011. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azonnal doki!!!
2011. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, az a legjobb megoldás, ha most gyorsan elmész a dokidhoz!
2011. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt 5 hetes koromtól 8 hetes koromig és egyszer 15 hetesen egy nagyon enyhe erős sárga folt. Nekem nem írt a doki semmi bogyót és már 22 hetes vagyok Hála Istennek. Ha nem is rohansz legalább hívd fel a dokidat. én is ezt tettem és még az ügyeletre se küldött be, csütörtök volt és szt mondta hétfőn elég ha lát.
2011. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt. Enyhén barnáztam én is, de a az orvosom azt mondta nem baj. Sőt egyszer véreztem is (nagyon keveset), akkor megvizsgáltak a kórházban, de mire beértünk már el is múlt. Nem is kaptam rá semmit. Pihenni kellett és utána minden ok volt. Már 17 hetes vagyok.

Szóval szerintem ne aggód túl. Pihenj!Ez a legfontosabb.

2011. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! 7.héten enyhe barnázásra,majd vérzésre azt mondta egy kedves főorvos,h menjek nyugodtan vissza dolgozni,ez normális,egy másik pedig h ha ez nekem fontos,azonnal menjek be,kivizsgál. talált 1vérömlenyt,2hét fekvés,13.hétig utrogestan.így lett egy egészséges lányom,valószínűleg ha nem ezt az utat választom,most nem lenne.Menj biztosra,nézesd meg,max megnyugszol h minden rendben!
2011. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Veca75 ***** válasza:
Keresd fel az orvosod,mindenképpen!
2011. dec. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!