Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok sexuális...

32 hetes vagyok sexuális problémám mivel magyarázható? A terhesség után elmúlik ez?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok és kevésbé kívánom a sexet ami számomra is nagyon megdőbbentő mivel nagyon sex-őrűlt voltam mikor nem voltam terhs és még a terhesség elején is,de sajnos ezzel a párom is így van ő sem igazán kívánja. Ez miattam lenne? (nem tetszem ugy neki) vagy a terhesség okozná? A baba gondolata hogy ott van..... Valaki tudna nekem erre magyarázatot adni,hogy miérrt is lehet ez? És a terhesség után elmúlik ez?
2008. márc. 25. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A terhesség miatt van. Ha elmúlik ez az édes teher és jobban lszel már, egymásnak ugrottok majd a férjeddel, ne izgulj :) minden a régi lesz. Tudat alatt aggódtok, tartózkodtok a terhesség alatti szextől, nehogy a babának valamilyen baja legyen (ami nem lesz), vagy nehogy megfertőződjetek. Ez az aggodalom teljesen normális ilyenkor :)
2008. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 22 hetesen vagyok így,gondolatban kívánom , de ahogy rátérünk a lényegre,nem megy,nekem itt írták, hogy terhesség után még egy ideig így maradhat.Nehéz,mert tudat alatt bennünk lehet a baba,és hogy féltjük.Persze tudjuk,nem lesz baja,egy kis örömhormontól, de mégis.A párod is szerintem csak félti a picurit, de ha esetleg rajtad is lát aktivitást ,biztos bátrabb lesz.Persze erőltetni nem szabad,én is megfogadtam a tanácsokat,és finoman kísérletezgetnük, hátha...Ha meg végképp nem megy,marad a simogatás,puszi,bújás.Sok sikert kívánok neked is, és nagyon szép babavárást.

2008. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. ezt a terhesség "csinálja". Én 21 hetes vagyok, csak akkor szeretkezünk, ha a kedvesem már nagyon kivan, de nekem akkor sem olyan, mint előtte. A párom nagyon megértő, elfogadja, hogy szexmasinából gyerekhordozó lettem, ezért nem "nyaggat" annyit. Lehet, hogy a te párod is ilyen. meg van bennük az a sok tévhit, hogy ártanak vele, meg "lökdösik"... ezen én mindig jót nevetek. ne ess kétségbe, szerintem visszaáll minden a rendes kerékvágásba.
2008. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!