Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek egyneműek a gyerekei,...

Akiknek egyneműek a gyerekei, mindkét terhességnél ugyanolyan tünetek jöttek elő az elején?

Figyelt kérdés
Nekem a lányommal gyomorsav, cicifeszülés, mensis érzés, szurkálás volt már a nemvárt környékén, most semmi. De tényleg semmi.
2011. dec. 10. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két fiam van, az elsőnél és a másodiknál is sokat volt hányingerem, viszont a másodiknál végig kisért még gyomorégés is. A hasam formája sem volt egyforma. De az elsőt sokkal jobban viseltem.
2011. dec. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is két kisfiam van. Az elsővel sem egy rosszullét, sem egy hányás, semmi az ég világon. A 31.-dik hétig dolgoztam. A másodikkal meg minden előjött, ami csak jöhetett. Igaz nem dolgoztam, mert itthon voltam a nagyobbal, de nem is tudtam volna.Az egész terhesség és a szülés is sokkal nehezebb volt másodjára. :((
2011. dec. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 fiam van,mindegyiknél más-más tünetek.

Első-kimaradt menszi,cicifeszülés más nem

Második-kimaradt menszi,cicifeszülés,menszi jellegű fájások,rettentő fáradság

Harmadik-kimaradt menszi,cicifeszülés,menszifájdalom,álmosság,és szinte egész napos émelygés(arra gondoltam lány lesz::))

2011. dec. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azonos nemű gyerekeknél ugyanolyan tüneteim voltak. (elejétől hányinger, hányás stb.)
2011. dec. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első terhességemből két leányzóm született.

Náluk iszonyat kívántam az első időkben a savanyút, majd a terhesség végénél a csokoládét. Melleim sosem feszültek/fájtak. Szurkálást sem éreztem, csak görcsöket, de ez is kb. 2 hét alatt 'lefutott', mert egyből gyógyszert írt fel az orvosom.

Gyomorsavam kb. az 5. hónaptól volt végig. Talán még a szoptatási időszak alatt is, aztán elmúlt.


Most megint várandós vagyok és a drága genetika megint jelen volt, mert ismét ikrekkel. Most sincs mellfeszülés, de iszonyat fáradt vagyok. 24ből 32-t tudnék aludni :))))

Kívánom az édeset, de a savanyúságot sem vetem meg. Eddig még nem híztam egy dekát sem, míg az előző terhességemmel +25 kilót szedtem fel. Szurkálás, görcsök most nincsenek.

Hányinger/hányás pedig sűrűn előfordul és sokat szédelgek.


Én most arra tippelek, hogy fiúk lesznek. Bár, bevallom őszintén egy fiú-lány párosnak jobban örülnék.

2011. dec. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

off: kedves utolsó. Genetikailag lett 2-szer 2 ikerterhességed? Nem semmi! Gratulálok! Nekem nagyanyámnak vannak iker lányai (anyum hugai) és rettegtem, hogy nekem nehogy ikreim legyenek genetikailag, de szerencsére a második babám is egyedül van a pocakban. :))

kérdező - barátnőmnek két lánya van, mindkét terhességét végigrókázta, nagyon rosszul volt.

Nekem van egy lányom, nem is éreztem, hogy terhes vagyok, most émelygek, szarul vagyok, de még nem tudom a nemét.

2011. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne keserítsetek el, nekem az első terhességem gyomorsav, hányinger semmit sem tudtam enni, kisfiú lett ( 3 hónapig tartott).

Második terhesség: egész napos hányinger, sokszor futok a mosdóba, mert most hányok, az inger megvan de semmi nem jön, ha eszem hányingerem van, ha nem eszem hányingerem van, semmi nem jó, nem kell, remélem nem fog végig tartani, mert megőrülök, a második prücsöknek még nem tudom a nemét.

2011. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Tudni már a nemét a bébinek?
2012. febr. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!