Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet olyan tesztet...

Hol lehet olyan tesztet venni, ami kimutatja a baba nemét?

Figyelt kérdés
Egy kérdésemre kaptam azt a választ, hogy a válaszoló vett egy tesztet ami kimutata a babája nemét a 16-ik hét elött. Tényleg van ilyen? Vagy csak külföldön? Hol lehet kapni, mennyibe kerül? Én még nem hallottam róla.
2011. dec. 10. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
tényleg van ilyen.vaterán tudsz pl venni.de elég drága.én ennyit biztos nem adnék ki érte hanem kivárnám azt a pár hetet mire az uh is kimutatja.pedig én aztán elég türelmetlen vagyok.
2011. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Emlékeim szerint 30000 ft körül van....szerintem sokkal jobb várni pár hetet és inkább a babára költeni azt a pénzt.
2011. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

30 ezer körül van? Akkor inkább várok, de engem is megöl a kiváncsiság. :)

Nem is tudom, hogy bírja kivárni hogy megszülessen a babája az az anyuka, aki nem szeretné előre megtudni a babája nemét.

2011. dec. 10. 11:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam vaterán, de ott csak 7000 ft körül volt, ha jól emlékszem. De én is várnék a helyedben, úgy a biztos, ha a doki mondja meg a nemét. És ha téved a teszt, feleslegesen adtál ki pénzt érte. Próbálj türelmes lenni. Addig is boldog babavárást!
2011. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vaterán tízezer forint de annyiért a 4d uh is megmondja.
2011. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
11:46-os vagyok...az első babánál majd megölt a kíváncsiság főleg,hogy hiába mentünk 4d-re meg simára mindig jól eltakarta azt a részt,de a 28. héten végre megmutatta. Most 23 hetes vagyok a tesóval és mivel nagyon szerettem volna egy kislányt amit meg is kaptam így most tényleg teljesen mind1,hogy fiú vagy ismét lány lesz és eldöntöttük,hogy nem is szeretnénk előre tudni inkább legyen meglepetés.
2011. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!