Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kb.3 hete voltom úgy...

Ha kb.3 hete voltom úgy együtt a férjemmel hogy akár baba is lehet belőle mikor teszteljek? Mikortól biztos az amikor már kimutatja?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha beleszámoljuk az olyat mint pl. 6 napig életképes a hüvelyben a sperma és ha csak a 6. napon jut fel,vagy a beágyazódási idő(azt nem tudom mennyi a max. idő).Ilyenekre gondolok.
2010. ápr. 20. 21:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha 3 hete voltatok együtt jó időben, akkor már késik is? Egy 3 hetes terhességet kimutat a teszt, akár reggel tesztelhetsz is:)
2010. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Na akkor leírom az igazságot.

5 hónapja szültem de kb. már 2 hónapja nem szoptatok,de viszont nem jött meg.Egy nap! volt olyan hogy pecsételésem volt de semmi több.Csak azt nem tudom hogy a teszt korai e vagy sem.Egyáltalán miért nem jött már meg?Vagy elképzelhető hogy nem is vagyok terhes és mégsem jön meg?Van ilyen?Mensis érzéseim vannak,néha hányinger(de ez olyankor is volt amikor nem voltam terhes),néha megszédülök stb.

2010. ápr. 20. 21:50
 3/23 anonim ***** válasza:

Ha reggel csinálsz egy tesztet, az már biztos kimutatja, ha van baba.

A leírásod alapján a ciklusod még nem rendeződött. A teszt a biztos...

2010. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

És akkor ugyanúgy lehet peteérés szerinted?Viszont akkor a reggeli vizelet a legjobb ebben az esetben is ugye?

És köszönöm a válaszaid!!

2010. ápr. 20. 22:04
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A teszt kimutatja.

Es igen, lehet peteeres mensi elott.

Sot! Peteeres mindig mensi elott van, mert a folyamat ugy nez ki, hogy megerik a pete, majd ha nem termekenyul meg, akkor kb 14 nappal kesobb kilokodik a megvastagodott mehnyalkahartyaval egyutt a menstruacikor.

Ezert mondjak, hogy szules utan mar a mensi megerkezese elott is kell vedekezni, mert nem tudni, hogy mikor van peteeres.

Egyebkent nem biztos, hogy mar van, ha nem szoptatsz, akkor sem feltetlenul jon meg egybol, mert a hormonhaztartasnak ido kell, amig visszazokken.

2010. ápr. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolso vagyok: egyebkent szeretnetek is a babat, vagy csak veletlen lenne?

Nekem hasonlo idoben fogant a 2. gyermekem, tervezetten. Kis korkulonbseget szerettunk volna, szules utan harom honappal jott meg a mensim, azutan egy ciklust, azaz egy honapot vartunk, majd elkezdtunk probalkozni es azonnal, az elso peteereskor meg is fogant a baba. Az elsovel fel evig probalkoztunk. Szoval en szules utan extra termekeny lettem. :-)

2010. ápr. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Igazából majd később szerettünk volna kistesót,de ha jön akkor várjuk.Nem fogom el vetetni az 100%!!!!!!!!!!!!

Soha nem lennék rá képes.Főleg hogy már volt egy vetélésem és 3 évünkbe került és sok pénzünkbe mire megérkezett hozzánk ez a most már 5 hónapos kis csoda:-)))

Köszönöm a válaszod!

Ja és szerinted akkor várjak még?Akkor lehet hogy nem is vagyok várandós.

2010. ápr. 21. 09:55
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az utolso valszolo vagyok.

En tuti nem birnek varni, mar csinalhatnal tesztet. Ha harom hete fogant volna baba, akkor mar pozitiv lenne a teszt.

Ha pedig nem fogant es meg nem szeretnetek babat, akkor valaszthatnatok addig is valamilyen kimeletes fogamzasgatlasi modszert.

2010. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Írd ám meg az eredményt! Nagyon kíváncsiak vagyunk!
2010. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi aranyosak vagytok.Még mindig vaciláltam hogy teszteljek e de így hogy látom hogy ti kíváncsiak vagytok persze már én is és a férjem is akkor most leszaladok a patikába és holnap reggel megcsinálom és majd írok.

2010. ápr. 22. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!