Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Május közepére kiírt kismamák?

Május közepére kiírt kismamák?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok, mi van veletek? :)
2011. dec. 10. 14:06
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én május 18-ra vagyok kiirva. Ha hinni lehet a 12,. és 16.heti uh-nak,akkor valószinűleg kisfiú:) Bár tényleg csak az számit,hogy egészséges legyen. Én sajnos veszélyeztetett terhes vagyok,mert a méhlepény 12.héten fedte a méhszájat, most már csak eléri, igy nagyon bizom benne,h még odébb fog menni és simán szülhetek. Amugy,a napokban kezdetem el érezni,h mocorog,de még olyan sejtelmes a dolog:) Dec.21.-én megyünk genetikai uh-ra,amit egybekötünk egy 4D babamozival:D Ez lesz a legszebb karácsonyi ajándékunk:)

Nálad mi újság?

Dóri

2011. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én május 17-re vagyok kiírva, a 4D-s uh szerint kisfiú, második baba. Múlt héten voltam AFP-n, aminek még nincs meg az eredménye, de izgulok, mert az első gyerkőcnél magas volt, illetve az egész terhességtől és szüléstől tartok, mert az elsőnél sem úgy mentek a dolgok, ahogy kellett volna. Te mire vagy kiírva?
2011. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Én 12 hetes alapján május 19re vagyok kiírva, bár most már picit nagyobbnak tűnik, lehet, hogy hamarabb lesz, ki tudja:) Első baba, nagyon izgulunk, és eddig nem mutatta meg, hogy fiú-e vagy lány. Ha minden igaz, holnap kiderül, meglessük! ;) Én csütörtökön voltam afp-n, eredmény két hét múlva, 22-én genetikai uh-zunk legközelebb. Egyébként kis puffadást, hasfeszülgetést leszámítva jól vagyok, és néha én is érezgetem, főleg ha lefekszek! :)

2011. dec. 10. 14:28
 4/44 A kérdező kommentje:
Mármint azt érezgetem, hogy mocorog, kimaradt a lényeg :)
2011. dec. 10. 14:29
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Én Május 27re vagyok kiírva,és 99% hogy kislányom lesz!

Nálunk minden a legnagyobb rendben,azt leszámítva hogy az utóbbi 1hétben sokat fájdogált a pocim,aggódunk is miatta,de tegnap a doki megnyugtatott hogy a babával minden a legnagyobb rendben van!

Később majd talán kapok rá gyógyszert,de megpróbálom elkerülni!

Nekem első baba,még nem érzem a mocorgását,csak apró kis buborékokat néha,bár azt sajnos nem tudom hogy a baba-e vagy csak a beleim mocorognak!

Nektek nől már a pocitok?? Nekem kezd szépen kerekedni!

16hkm.

2011. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Az enyém most kezdett határozottan látszani :) Olyan jó, igazi kismamis! :)
2011. dec. 10. 14:35
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

16hkm vagyok.

Még azt szeretném kérdezni hogy Ti mennyit híztatok eddig?

Én 1-1,5kg.

2011. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok


Én május is május 18-ra vagyok kiírva. Én nagyon jól érzem magam. Az egész terhességem eddig tünetmente volt. Nekem kedden lesz meg az AFP eredményem, ami miatt én is izgulok egy kicsit. Ha meg van az eredmény akkor UH, ahol remélem, hogy végre kiderül, milyen nemű lesz a kismamó. Amúgy első baba lesz.Nektek mekkora már a pocitok? Nekem még nem nagyon látszik, de remélem hamarosan beindul. :)

2011. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
1,5 kilót híztam, de úgy, hogy az elején 3-at fogytam a hányingertől :/ Nekem is első baba, jól látható a pocim, de valószínűleg két okból: hasizmom lényegében "nincs" (elhanyagolható :D),illetve vékony a hasfalam.
2011. dec. 10. 14:42
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Én nem híztam még semmit szerencsére, de így is van mit fogni rajtam, mert amit ezelőtt leadtam a szülésnél, azt kétszeresen szedtem vissza a szoptatás alatt. De most majd jobban fogok figyelni, nem iszom dobozszámra az alkoholmentes sört :-)
2011. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!