Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamák.27h kismama...

Kedves Kismamák.27h kismama vagyok. Van aki május közepére van kiírva és az Uzsoki kórházban fog szülni? Hogy érzitek magatokat? Készültök? Dolgoztok még?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyen nem májusra, hanem júni elejére vagyok kiírva, de az Uzsokiban fogok szülni. Dolgozni már nem dolgozok, még a vásárlást sem kezdtük el, mert babonás vagyok, majd március-áprilisban vásárolunk. Elég jól viselem a terhességet, bár most kicsit el vagyok kenődve, mert nem nagyon mocorog a fiam. :( 25 hetesek vagyunk. :) Veled mi újság?
2011. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Én még dolgozom, de már nem sokáig bírom. Nekem is kisfiam lesz és változó mikor mennyit mozog. Ne aggódj, biztosan nincs gond. Hová jársz terhesgondozásra?
2011. febr. 17. 12:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az Örs vezér térre járok, és Hajdu a dokim. Már felébredt a kis drágám. :) Mi lesz a neve a fiadnak?
2011. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia

Május közepére vagyok kiírva, de nem Fővárosi vagyok.

A baba nemét nem tudjuk. Rengeteget mocorog, hatalmasakat rúg. Főleg lent érzem mozogni, a köldök alatt. A hasam iszonyat nagy. Nem dolgozom, itthon vagyok a kisfiammal.

Készülődni nem igazán készülődünk, kivéve, hogy megrendeltük a bútort, és összeírtam miket kell venni. De nem lesz sok minden, mert a fiam is kicsi még, és szinte minden megvan ami kell a babának.

2011. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én május elejére vagyok kiírva, pontosabban 8.-ára :)és az Uzsokiban fogok szülni.Budára járok magándokihoz, most vagyok a 28hét 4 napon, és kislányom lesz :) Jó minden, hálisten minden rosszullét elkerült, pocak nő, 4 kilót híztam körübelül. hirtelen ennyi :) Te mit tudsz a kórházról? hány éves vagy? hogy vagytok? üdv . M.
2011. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én pontosan máj. 22-re vagyok kiírva. Én gyomorsavval küzködök, más problémám nincs. 23 éves vagyok eddig én is 4 kilót híztam. A kórházról csak jókat hallottam, figyelmes szülésznők, ápolók, jó felszereltség. Dominik lesz a neve a kis pocaklakónak :)
2011. febr. 18. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! 16:26.-os vagyok..

éa Én is 23 éves vagyok :) szép neve lesz a kislegénynek :)

mi még nem fixáltuk le a nevét. kórházról én is jókat hallottam, remélem igaz is :)

milyen vitamint szedsz? vasat? alvás hogy megy? nekem csak ez a "problémám" hogy sehogy se kényelmes már :) privi?

2011. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!