Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. hétben normális az enyhe...

5. hétben normális az enyhe görcsölés?

Figyelt kérdés
kb. két napja olyan érzésem van, mintha mindjárt meg akarna jönni. normális ez? mi az, ami még belefér? kb két hete zsibbad a jobb lábfejem alja :).. nem tudom mire vélni. szerintetek ez a terhességtől van? köszi!!
2008. márc. 26. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:

szia. nekem a 9. hétig volt olyan érzésem, mintha bármelyik pillanatban megjönne. 10. héttől megszűnt. amig nem vérzel és nem nagyon erős, addig szerintem nincs gond.minden jót.

30 hetes kismama

2008. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én kb a 12. hétig éreztem néha enyhe görcsölést, de csak percekig tartott, de pont olyan érzés volt, mintha meg akarna jönni. Szerintem a következő vizsgálatnál említsd meg az orvosnak, de ha nem erős a fájdalom és nincs vérzés nem lesz baj. A zsibbadásról nem tudok mondani semmit.

Boldog babavárást.

2008. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattatok!! :) szerencsére csak gyenge görcsölgetésről van szó, és vért sem láttam eddig. Nektek is minden jót!
2008. márc. 26. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:
A zsibbadás a rossz keringéstől van,igyál meg napi 1 kávét,vagy szedjél Bilobil-t!
2008. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor amint írod,nincs gond,ha erősödne a görcs akkor doki,addig is pihengess ha tudsz,és szedj magnéziumot,ha az orvosod is jónak látja, segíthet a zsibbadáson is.Bilobilt azért(amit tanácsoltak) csak magadtól ne szedj.

Minden jót nektek!

2008. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez a mindjárt megjön érzés állítólag a 9.hónapig is eltathat.az elején nekem is elég intenzív volt, most néha-néha van / 22.hét/ amíg nem vérzel, nincs semmi baj.beszéld meg a dokiddal, nekem nospát javasolt.

boldog babavárást

2008. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!