Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 nappal terhességmegszakítás...

Kicsitita01 kérdése:

5 nappal terhességmegszakítás után alhasi görcsölés normális?

Figyelt kérdés
5 napja volt terhességmegszakításom,utána a vérzésen kívül semmi tünetem nem volt,ma reggel elkezdett görcsölni a hasam,azóta is fáj és nem tudom,hogy ez normális e,vagy eddig miért nem fájt akkor,félek valami gond van.
2010. nov. 24. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, jobb ha megkérdezed a dokit, menj be a kórháza, megnéznek uh-gal. Bár nekem missed ab utáni műtét volt, asszem a lényeg uaz, pár napra rá sajna meg kellett ismételni...
2010. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen.A sógornőmnek tavaly volt AB-a,és a dokinő mondta,hogy kb. 2-3 nap múlva kezd majd fájni.Így is lett,kapkodta a fájdalomcsillapítókat pár napig.De ha az megnyugtat,hívd fel a dokidat,vagy a kórházat.
2010. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem utána szintén néhány nappal később kezdett el görcsölve fájni és feszülni a hasam. Visszamentem a kórházba és ezt igen jól tettem, ugyanis kiderült, hogy túl gyorsan összezárt a méhszájam, és az ilyenkor szokásos műtét utáni méhüregi folyadék nem tudott kijönni és begyulladt. Akkor ott kellett maradnom aznap éjszakára és egész éjjel méhösszehúzó injekciókat kaptam, hogy kijöjjön ez a folyadék. A doki azt mondta, ha magától nem jön ki, megint műtét. Szerencsére jól végződött.

Menj vissza te is az orvoshoz, az ilyesminek utána kell járni, ez az egy méhed van!

2010. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!