Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amennyiben hasba vagtak...

Feketeboszi90 kérdése:

Amennyiben hasba vagtak terhesen az orvos meg tudja allapitani hogy terhes voltam e vagy sem? Erosen bevereztem. Pontosabban a legjobb baratanom. Ez esetben vizsgaljak hogy valoban terhes voltal e vagy sem? Suurgosen kernek valaszokat!

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 02:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg az ütéstől kezdett vérezni, akár terhes akár nem, komolyan kell venni. Ne filozofáljon, hanem menjen sürgősen az ügyeletre.


Ha nagyon korai a terhesség és már elvetélt, nem tudom, látni lehet-e ultrahanggal, hogy állapotos volt-e. Ha szól, hogy fennáll a terhesség gyanúja, biztos megvizsgálják, tényleg elment-e a baba vagy tudnak, kell-e segíteni.

2011. dec. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon korai terhesség volt nem, de nagyon durva asbavágásnak kell lennie amitöl vérzel, vagy elvetélsz.


több ismerösömmel is történtek balaesetek terhesen de semmi bajuk nem lett. egyik hassal neki ruhant egy kicsi oszlopnak (hátrafele nézett). lila lett a hasa 7 hósan de semmi bajuk nem lett.


és ha ilyen szinten megrugtak ehhez szerintem a rendört is kihívják, mert ez nagyon durva.

2011. dec. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Húú, nagyon nagy hasba vágásnak kell lennie. Ha terhes volt, szerintem biztos marad valami nyoma, hogy ott egy baba volt, de csak ha elmúlt már 6 hetes.
2011. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A vérből még símán kimutatható a hcg!

Sajnálom a barátnődet és rohanjon orvoshoz!!!

2011. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most te? Vagy a legjobb barátnőd?
2011. dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megvertek, akkor rendőrt is hívjál! A vérből meg kimutatható a HCG ha terhes voltál.
2011. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!