Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár után sima szülés,...

Császár után sima szülés, orvos vagy kórház függő?

Figyelt kérdés
Akinek sikerült volt fogadott orvosa?Vagy csak megfelelő kórházat választottál?Hol szültél?Mennyi idő volt a két szülés között??
2011. dec. 11. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hamarosan szülni fogok.Két éve volt császárom, de a doki szerint ez nem akadály.Pont a héten mesélte az orvosom, hogy most szült nála valaki simán egy nem régi császár után.Szerinte nagyon jól meg lehet oldani a dolgot, ha odafigyelnek mindenre.Ez SOTE 2-n volt ill. van.
2011. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor én szültem(szintén császár) akkor volt mellettem egy nő aki megpróbálkozott császár után sima szüléssel, de elég nagy volt a baba és elkezdett szétnyílni neki a régi heg a méhén ezért újra császár lett. Pedig hat év telt el neki a két szülés között, szerintem ez teljesen egyénfüggő. Mert lehet bármennyire jó orvos valaki ez ellen nem tud tenni semmit.
2011. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyénfüggő, én hallottam annyi példát, aki mepróbálta és nem sikerült, mert elkezdett szétnyílni a seb. Dokim szerint nagyon nagy kockázatot vállal aki császár után megpróbál simán szülni, de nem lehetetlen.
2011. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de mi van akkor, ha valaki császár után nem szeretne simán szülni, csak császárral. Konkrétan magamról beszélek: iszonyú fájdalmas és 19 óráig tartó volt a vajúdásom. A doki csak várt, várt, pedig már több óra után nyilvánvaló volt, hogy nem tágulok. A műtét nekem megváltás volt. Olyan szintű félelmeim vannak a szülés miatt, pedig nagyon szeretnénk kistestvért. Szóval, ha én csak császárral szeretnék szülni, hogyan lehetséges?
2011. dec. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok a 12.58as. Ez engem is érdekelne, bár én nem szenvedtem sokat, ahogy elfolyt a magzatvíz rá két órára már meg is volt a lányom, csak a baba szívhangja miatt kellett császározni, meg voltak méhösszehúzódásaim, csak lennt fájt a hasam mint amikor megjön, csak sokkal jobban. De az én fejemben is megfordult, ha esetleg vállalunk majd második babát én is szeretnék ismét császárral szülni. Nekem a szemem -4.25ös tehát egy szemészorvos esetleg adhat papírt hogy nem javasolja a hüvelyi szülést, bár nekem azt mondták, hogy nem ront a szemem állapotán a szülés, dehát maszek úton biztos el lehetne intézni a papírt...
2011. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én az Istvánban fogok szülni. Az orvosom azt mondta megpróbálhatom a szülést császár után. Remélem menni fog.
2011. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Én bepróbálkoztam a dokimnál, hogy inkább császárt szeretnék most két évvel császár után.Volt egy mondata, ami adott egy kis reményt:-Erre ne mondok semmi konkrétat.

A férjem szerint ez azt jelenti, hogy bele fog menni.Hiába mondogatta, hogy lehet simán is szülnöm.

2011. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Császárral szültem 2 és fél éve , februárra várom a másodikat. Én is mondtam a dokimnak (igaz új dokim van), hogy császárral szeretnék szülni. Nem mondta, hogy jó, de annyit igen, hogy nem fogja engedni hogy olyan sokat szenvedjek, mint az elsővel. És azt is hallottam róla, hogy a ilyen esetekben "császárpárti".
2011. dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kérdezőnek:dokim soteII-es,első baba császár volt, megkérdeztem h ez azt jelenti h a 2. is az? Azt mondta h egyáltalán nem,ha a heg bírja,mehet simával. offolóknak:barátnőm kirinyálta a dokijánál a 2.császárt és a doki talált rá indokot h miért így legyen,szerintem megoldható.
2011. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem 3 császárom volt.És én úgy tudom akinek a méhét hosszában vágják(nem kívül a hasát hanem a méhét!)annak nemigen engedik és ajánlják a sima szülést utána.
2011. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!