Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szoptatás alatt lett...

Aki szoptatás alatt lett terhes, mennyi idős volt a pici, mikor kiderült az újabb terhesség? Mik voltak a tünetek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még szoptattam (igaz csak esténként), amikor megfogant a tesó, de teljesen tudatos döntés volt. Már volt bőven (időben) menstruációm. 7 hetes voltam, amikor kórházba kellett feküdnöm egy hétig, az alatt a nagy leszokott a ciciről. Igaz már előtte sem kérte, de elfogadta, ha volt. Szóval ő érezhette a tesó jövetelét. Egyébként nem volt semmi különös jele. Nem jött meg a menstruációm. A terhességi tüneteim 8. héttől jelentkeztek csak.
2011. dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt akkor a teljesen anyatejes babám. Tünet: majd meghaltam a hányingertől... Férjem meg a sírógörcsöktől, hisztiktől... De a hányinger tette egyértelművé.
2011. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak esténként szoptattam már a közel két éves kislányomat, és pont abból jöttem rá, hogy elkezdett a szoptatás kellemetlenné válni. Kislányomat nem zavarta, de nekem feszült a mellem és a mellbimbóm is érzékeny volt. 4 hetes terhes voltam ekkor.
2011. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!