Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 4hetes terhes vagyok a...

Kb 4hetes terhes vagyok a doki azt mondta hogy 11mm a petezsák de lelapult. Izguljak vagy még nagyon korai?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent, hogy lelapult? Mit mond az orvos?
2011. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt találtam róla:

Az ellapult petezsák valóban utalhat arra, hogy az az embrió nem fejlődik, ebben a korban egyszerűen fel fog szívódni. De kora terhességben egy ellapultnak vélt petezsák sokszor csak egy kis folyadékrés a normál petezsák mellett, ha vérzés, vagy más fenyegető jel nincs,

2011. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még felesleges izgulnod!! Remélem nem lesz semmi baj! Gratulálok a picihez :)
2011. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden ok lesz ne izgulj!Nekem 5 hetesen volt 8 mm
2011. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

En 4 hetes terhes voltam, amikor elmentm dokihoz, mert fajdalmaim voltak es eszembe jutott, nehogy mehen kivuli legyen. Be is fektettek 3 napra a korhazba, mert folyadek volt a hasuregben. Az ugyeletes dr no aki felvett, allandoan azt mondta, h amit a mehemben petezsaknak velnek, annyira lapos es torz, h nem is terhesseg, illetve nem mhen beluli. Masnap meg mindig ezt mondtak, nem kerekedett, pedig fel naponta neztek uh on. Persze mehn kivul sehol nem talaltak magzatot, igy 3. napos kiengedtek. Azota 26 hetes lettem. : )

Szoval nyugi, minden rendben lesz, lesz majd szep kerek is az a petezsak! : )

2011. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is lapos volt, de semmi gond nem volt. Azóta sincs.

21 hkm

2011. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hú hát köszönöm a biztató válaszokat remélem minden rendben lesz jövőhéten kell visszamennem, már nagyon vártuk ezt a babát!Zavart hogy a doki igazán semmit nem mondott, de jó olvasni hogy más is volt így és nem volt semmi baj.
2011. dec. 14. 18:30
 8/10 anonim ***** válasza:
nyugiiii
2011. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnos úgy néz ki hogy nem fejlődik bennem baba :( 1hét alatt 1mm nőtt a petezsák, valószínű kaparással zárom az évet :((
2011. dec. 21. 17:18
 10/10 anonim ***** válasza:
hat nem akarlak elkeseriteni, de en hetfon voltam dokinal akkor 6 mmes petezsakot, ma megint elmentem mert naon gorcsoltem es ma mar 13,4 mm volt a petezsak, azaz a 2 nap alatt tobb mint a duplajara nott. naon sajnallak nyaron nekem is volt egy missed ab-om.
2011. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!