Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhesen elkezdett...

34 hetes terhesen elkezdett fájnia hátam de nagyon. Aludni, ülni alig tudok emiatt. Tudtok esetleg valamit tanácsolni? Köszönöm

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A hátad fáj, vagy a derekad?Én épp ennyi idős voltam a kisfiammal, amikor annyira fájt a derekam, hogy csak na.Kimentem orvoshoz, és azt mondta, semmit nem tud adni, egyik kence sem való kismamáknak, és gyógyszer sem fog használni, ugyanis ez a nagy pocaktól a súlytól van.Árnika krémet mondott, ami gyógynövényes, hogy azzal kenegessük naponta többször.Férjem kente is rendesen, de csodát ne várj Tőle, ugyanis pillanatnyilag egy kicsit hatott, de sokban nem változott a helyzet.Pihengessél, és ne a hátadon feküdj, ne ücsörögj sokat, vagy ha ülsz, tedd fel a lábaidat támasztékra.Talán ennyi amit tudtam segíteni!Remélem lassan megjavulsz, ezt a pár hetet már kézenállva is.....:)
2011. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért szerintem érdemes lenne a nőgyógyászoddal a következő találkozó alkalmával megbeszélni ezt, hogy biztos nincs-e valami gond.

Egyébként ez általában velejárója a nagy pocaknak. Sokat nem tudsz tenni ellene tényleg. :(

Esetleg próbálj óvatosan nyújtózni, nekem az segített anno. Persze tényleg óvatosan, ha érzed, hogy a pocakodnak nem kényelmes, nem jó, akkor mozdulj másfelé.

Nekem 34 hetesen már mindenem fájt, de a 39. hét végéig kihúztuk.

2011. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!