Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A jóslófájás az vajon ugyanaz,...

A jóslófájás az vajon ugyanaz, mint a Braxton-Hicks? A midwife (védőnő) azt mondta, mikor próbáltam neki lefordítani a dolgot, hogy ilyen nincs, de a Braxton Hick-et említette.

Figyelt kérdés
Lassan 33 hetes terhes vagyok, elolvastam a jóslófájásos válaszokat, de ilyet nem láttam.
2009. máj. 17. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Gondolom te is az Egyesult Kiralysag valamelyik pontjan elsz, vagy mindenkeppen angol nyelvteruleten.

Igen, a joslofajas ugyanaz, mint a midwife altal emlitett braxton hick. Egyebkent magyar nyelvu oldalakon is rakereshetsz igy, hogy braxton hick fele osszehuzodas, mert igy is hivjak Magyarorszagon is.

De gyorsan rakerestem neked, itt is irnak rola keveset: [link]

2009. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom, mar kezdtem feladni, hogy valaki tudja-e...

Sokat nezem a gyakorikerdesek.hu-t, es sokat segit, nem erzem olyan egyedul magam, es sokat tanitott, de neha egyszeruen nehez az angol megfeleloket megtalalni. Az is megzavart, hogy a Braxton-Hicks-et fajdalom nelkulikent szoktak leirni, mig a joslofajasra azt irtak, faj, meg ugy is hivjak... Szoval koszi!

2009. máj. 18. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!