Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen praktikákkal indul be...

Milyen praktikákkal indul be a szülés? 39+2 hetes kismama

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szex, lépcsőzés, bár nekem ezek nem jöttek be, viszont kimentünk kirándulni, egy jó kis dombot is megmásztunk, másnap reggel már mehettem szülni. Akkor voltam a kiírt dátum után 2 nappal.
2011. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csípős kaja, málnalevél tea, meleg fürdő. Nem kell ám aggódni, el is számolhatták a dolgot,ha úgy érzi a baba,itt az idő,hamarosan előjön :)
2011. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nincs rá módszer..csak szóbeszédek!!40+10 napra szültem múlthéten fájás nélkül burokrepesztés és oxitocin így indult!Lépcsőzés nagyon veszélyes kérdezd csak meg dokidat egyszer kipróbáltam kórházba 3 emeletet többször is megtettem de összefutottam a dokimmal aki azonnal leállított mert oxigén hiányos állapotba kerülhet a baba soha többé nem próbálnám ki és azonnal leálltam nem próbálkoztam semmivel.
2011. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyennel. Bármit kipróbálhatsz, a baba akkor jön, amikor indulásra kész.
2011. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lépcsözni tényleg nem szabad, de lehet nagyot normál tempoban sétálni. nekem a dokim azt ajánlotta a 40-ik héten.

mozgás segít de csak normál tempoban ahol nagy mély levegöket veszel.


amúgy semmi és 42-ik héten szültem, én mindent kiprobáltam.


lehet te szülöd a szent gyereket. most nem azért ha elsö gyerek mi lehet ennél jobb mint szenteste szülni. (ha többedik akkor azért jobb a többedikkel otthon)

a szülinapja már így is rossz hónapra esik, mindegy hogy szenteste elött párnappal születik vagy sem.


Amúgy még lehet simán újévi gyereked is. mert épp +10 nap az január elseje. 10 napot engednek ráhúzni ha nincs baj.

2011. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy bábakotél nevű dolog, de én nem erőltetném.

Majd jön ha akar, ha kész van rá.

Én 39. hetet töltöttem be aznap, amikor szültem.

Megbeszéltem a kis balerinával, hogy most már kijöhet, elég nagyra nőtt. :)

Mondjuk én kb 2 hónappal a kiírt időpont előtt már mondtam neki, hogy kicsit jöjjön előbb. Jan 23-ra voltam kiírva és aznap születtem én is. Szerettem volna, ha van saját szülinapja, így mondtam neki, hogy jobban jár, ha pár nappal előbb kijön. Meg is tette, de így az anyósom születésnapján született. :S

2011. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ö az első fiam 13 éves húsvétkor született, a 2. kisfiam 11 éves ö dec 6-án és jön ö a 3.dik szerintem ö is ünnepi baba lesz mert 23-ra vagyok kiírva , csak nem bánnám ha a hétvégén meglenne hogy karácsonyra itthon legyünk, de jön amikor akar:))
2011. dec. 17. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam egy könyvben, ha a baba agya megérik, el kezd termelni egy hormont, ami a vérén keresztül bejut az anyavérébe, onnét az anya méhébe, ahol elkezd méhösszehúzódást okozni és indul a vajúdás.
2011. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!