Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha benyúltok a hüvelyetekbe...

Ha benyúltok a hüvelyetekbe éreztek valami "mást" amit terhesség előtt nem? (szárazabb, puhább, duzzadtabb)

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem érzek változást, talán kicsit nedvesebb. (Rendszeresen nyúlkáltam egy időben, mert hüvelykúpot kellett szednem, de az is leget, hogy csak a kúp miatt volt nedvesebb :)
2011. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a komit!
2011. dec. 18. 19:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem tudom megérteni, hogy miért nyúlkálsz fel a hüvelyedbe... Nem félsz attól, hogy megsérted a hüvelyfalat, fertőzést kapsz?
2011. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, amúgy a kérdés bennem is megfogalmazódott, hogy miért nyúlkálsz?? Vagy miért írtad ki ezt a kérdést? Ha a hüvelyed állapotából szeretnél rájönni, hogy terhes vagy e, szerintem nem fog menni :) Bocs, másra nem tudok gondolni :)
2011. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen. Sokkal nedvesebb és "tágabb", vagy rugalmasabb, vagy nem is tudom, olyasmi mint amikor fel vagyok izgulva. És az egész külseje is duzzadtabb mint terhesség előtt (most vagyok 24 hetes, második babás). Gondolom a terhességgel járó vérbőség miatt.


A válaszadóknak, akik nem értik, miért nyúlkál a kérdező a hüvelyébe: a legprózaibb ok pl az önkielégítés, ez talán csak nem bűn?

2011. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

igen!


a hüvelykapszulától undorító, amit már 2 hónapja minden nap többször feldugok!


még valami?

2011. dec. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!várom a többit!!!
2011. dec. 19. 00:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is megnéztem akkor az egyszer mikor terhes lettem és ugy emlékszem nagyon puha volt és elérhetetlen magas. Akkor már több mint egy hete késett és kiváncsi voltam Másnap teszteltem pozit!
2011. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
elérhetetlen magas ezt hogy érted?
2011. dec. 19. 13:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a kérdező egy perverz férfi...?!? -én legalábbis csak erre tudok gondolni..
2011. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!