Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vesetágulat mennyire veszélyes...

Vesetágulat mennyire veszélyes? Mit lehet tenni hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Pár napja a 4D ultrahangon 11 mm vesetágulatot állapítottak meg a babánál. Félek hogy baja lesz a picinek.

27 hetes km



2011. dec. 19. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:

gondolom fiad lesz... ;) gratulálok és ne aggódj, ezt általában fiatalon kinövik a gyermekek


a kisebbik fiamnál szintén ezt diagnosztizálták még a pocakban, 5 hónapos korában jártunk emiatt utoljára dokinál, mivel "kinőtte" :)

nem volt semmi probléma a későbbiekben!

2011. dec. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, fiú lesz.
2011. dec. 19. 07:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is 4D-n derült ki, de azt mondta a genetikus, hogy kinövi.Egy hónaposan is megnézték.Ott sem mondtak mást.

Kellemes Karácsonyt!

2011. dec. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is volt, igaz nála csak születése után derült ki. Negyed évente mentünk kontrollra, fél évesen már csak minimális tágulata volt most december elején voltunk és minden rendben van nála. Ezt kinövi ne aggódj.
2011. dec. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Remélem minden rendben lesz. Boldog karácsonyt.
2011. dec. 19. 09:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kisfiamnak is volt, és a köv.UH-on már azt mondták, hogy rendeződik.A fiúknál nagyon gyakori, szinte 90% a dokim szerint.Most ismét kisfiam lesz, és ismét mondták, de hozzátették, hogy még egyenlőre nem is érdemes vele foglalkozni.Azt folyamatosan nézik, ha gond van, még csecsemő korában is figyelik, de fél-egyéves korra el szokták nőni.
2011. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiamnak is volt, de kinőtte. Semmi gond nem lesz, nyugi!
2011. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Klejcsi válasza:
Sziasztok!Nekem 3 hónapos kislányom van és 3 cm -es vesetágulata van.Műteni akarják.Panasz mentes,jól fejlődik.Én nem akarom a műtétet.Tud valaki valami más módszerről?
2012. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
át szerintem vidd el másik dokihoz is, legjobb, ha nem is gyerekgyógyászhoz viszed, hanem aki tipikusan ilyennel foglalkozik, nem baj ha felnőtt doki, mert ismerősöm kislánya is elmúlt egy éves, mire elnőtte.Egyébként őnála sem okozott panaszt, de van olyan, hogy a vizelet lválasztásnál, valami begyullad, nem tudom pontosan, és az gondot okozhat.A műtétet én sem engedném ebben az esetben.
2012. máj. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!