Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes leghamarabb...

Mikor érdemes leghamarabb elmenni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Pozitív lett a tesztem, godnolom nem teszek rosszat, ha idén már nem erőltetem a dokit.


Elég lesz, ha januárban megyek csak???


2011. dec. 20. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

persze. Kb. január 10.-e körül/után ráérsz menni... szívhangot a 7.-8. héttől lehet érzékelni, így ezért is érdemes várni :)

Gratulálok a bébihez!!


33 h km

2011. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy elég! 6hétnél amúgy sem érdemes hamarabb,mert csak akkortól van szívhang.

Én is szaladtam mikor pozitív lett a tesztem,és csak 5hetes voltam. 2héttel később kellett megint mennem!

2011. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a hőmérős naptáromat vittem vissza a dokihoz,amikor kiderült,hogy terhes vagyok. Akkor voltam kb 5 hetes.

2 hét múlva szintén azt mondta a doki,hogy még nem látszik a hasi ultrahangon,mert még 5 hetes vagyok. Elmentem egy másik dokihoz aki megtalálta a babát és azt mondta,hogy 7 hetes.

De amit addig átéltem,azt nem kívánom senkinek sem!

Várj "türelemmel"! A saját érdekedben!

Sok sikert!

2011. dec. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!