Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj hogy 5hetes terhesen...

Az baj hogy 5hetes terhesen nem igazán érzek semmit, a mellem sem fáj nagyon néha kicsit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj hálát a jóistennek!
2011. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél én sem éreztem semmit. A másodiknál már meg volt a 12 hétig tartó rosszullét is.
2011. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem baj. A legtöbb esetben a tünetek csak később jelentkeznek (már ha jelentkeznek). Mindkét terhességemnél a 6-7. hét környékén kezdődött a rosszullét, addig észre se vettem, hogy terhes vagyok. Persze tudtam, de nem éreztem semmi különöset.
2011. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) Köszi a válaszokat, ez az első terhességem és hirtelen annyi kérdésem van meg félelmem de tudom ez normális csak azért izgulok.
2011. dec. 20. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a 6. héttől voltam rosszul, igaz, hogy akkor tudtam meg, hogy baba van és onnantól kezdve a 4. hónapig hányingerem volt. Örülj neki, hogy nincs semmi. Ja és a cicik is nagyon fájtak vagy 1 hónapig.
2011. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 2hete ugyanezt kérdeztem itt,akkor voltam 5hetes, most meg már három napja a wc-be lóg a fejem!
2011. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Majd ha jönnek a tünetek, visszasírod ezeket a napokat, mitn az előző...

nekem is 6. héten kezdődött az enyhe hányinger, 7. héten már erős volt, fájt a fejem, szédültem. 9. héttől már a vizet is csak mély undorral nyeltem le. A fogmosás az rémálom volt. Aztán 13-14 héten minden elmúlt, de jött a gyomorégés... szóval ez ilyen :)

2011. dec. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Biztató :)
2011. dec. 21. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!