Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 HETES TERHESEN MÁR LÁTNI UH...

6 HETES TERHESEN MÁR LÁTNI UH VALAMIT? Mert nekem nem látnak semmit csak korai terhesség valószínű ennyit mondot a doki és nagyon nyuktalan vagyok, tesztet csináltam már négyet pozitív, de a második csík halvány, .

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Én 5 hét 3 naposan voltam először, és már volt szívműködés is. 6 hetesen petezsákot már látnia kellene a dokinak! A teszten a 2. csíknak erősödnie kell, ha terhesség van a dologban. Csinálj mégegy tesztet, annak már erős pozinak kell lennie.
2009. dec. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
még nem feltétlenül látja az UH, ne íjedj meg!
2009. dec. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már szívhang 6 hetesen. A csíkjaid erősödnek, vagy mindegyik egyformán halvány? Mert ha erősödnek, akkor valószínű tényleg baba lehet, csak mondjuk elképzelhető, hogy később volt peteérésed, s még azért nem látszik. Én 2naponta teszteltem (mert barnáztam közben) ugyanazzal a teszttel, s egyértelműen erősödött a 2. csík.
2009. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszike a nyugtatást .és a 16mm nyálkahárrtya az mit jelent?
2009. dec. 2. 11:13
 5/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok: úgy értem, hogy ugyanazt a fajta tesztet használtam (mielőtt vki félreértené, hogy ugyanazt), tehát ne többfélével kísérletezz, mert az érzékenységük miatt nagyon eltérő lehet a csík erőssége.
2009. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6 hetesen nekem még csak a petezsákot mutatta az UH, szívhang még közel 2 hétig nem volt.
2009. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen már volt petezsák 7 hetesen pedig szívhang. A két időpont között egy vérzéssel (kb.: 6 hetesen) kórházban voltam, ott még nem volt szívhang, úgyhogy nyugalom.
2009. dec. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. dec. 2. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen 9 mm átmérőjű petezsákot, benne szabályos szikhólyagot látott. Ha 4 teszt is pozitív, akkor biztos baba van a dologban. Legközelebb már az embriót is látja biztos.
2009. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!