Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borzasztó az egész napos...

Borzasztó az egész napos émelygés és hányinger, van valakinek valami ötlete ellene?

Figyelt kérdés
Az, hogy hányok, csak egy dolog, a fiammal is hánytam a 20. hétig:( De az állandó, szünet nélküli émelygés és hányinger teljesen kiborít. Bevált praktikát tudtok?
2011. dec. 21. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a tonik elég jól bevált. Kitartást!
2011. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva már a ráolvasást is kipróbálnám, ha valaki azt mondaná, neki bevált:)

Utálom ugyan a tonikot, de egy próbát megér:)

Köszi a választ!

2011. dec. 21. 14:58
 3/12 anonim ***** válasza:

gyömbértea, b6 vitamin, jégkockaszopogatás, mentolos rágo, cocculine homeós bogyó hányingerre, kóla.

Többször keveset enni, kerülni a nehéz ételeket. pattogtatott kukorica, háztartási keksz. Most ezek jutnak eszembe. Mindenkinek más válik be, sajnos nekem semmi nem volt jó, de egy próbát megér.

2011. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Részvétem. A 18 hétbe lépve érkezett a megváltás. Addig csak a kínlódás. Reggeltől estig. És főleg este...

A tonik egy ideig nekem is jó volt, a gyömbér is, de attól égni kezdett a gyomrom úgy két hét után (persze nem csak azt ittam), kóla is segített, persze mindig jégben hűtve. Citromos jégkrém, mert minden ami hideg, az nyugtatja a gyomrot. Néha egy kefír, főleg kaukázusi. De alapból minden csak úgy 20 perc-fél órára segített.

A B6 vitamin ampullából egy egész, az viszonylag hatásos, de azt én csak akkor vettem be, ha pl. dolgoznom kellett este, mert B vitaminból sem lehet akármennyit...

2011. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha hanyingered van, egyel. Azt hiszem emiatt kisebb lesz a hormonszint a testedben ami a hanyingert okozza. Nekem ez bejott. Amint hanyingerem volt, irany a konyha. Amugy nyers gyomber, magne b6 vitamin, a reggeli terhes vitamin utan is nyugi van. Az elso trimeszter vege fele mar mult, a masodikban szinte nincs :). Kitartas!
2011. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 chococa_aath ***** válasza:

hello! nekem is a tonik volt a jó..én sem szeretem de muszály voltam mert amit megettem megittam ki is jött sőőt még most is van peig már a végén vagyok..=/ nem kell sokat innod csak pici kortyot.. nagyon sok mindent kipróbáltam de nekem semmi nem segitett csak a tonik...


jó babvárást.


37hkm.:)

2011. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tonik? Ez komoly? Én úgy tudtam nem lehet inni a kinin tartalma miatt. Ha ezt tudtam volna..... Én is sokat szenvedtem: émelygés, hányás, gyomor- és nyelőcsőégés. Nekem csak az segített, hogy megszültem! Kitartás!
2011. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 chococa_aath ***** válasza:
a gyomorégés-nyelőcső égés az nekem is megvan..=/ én a "RENIE"-t szedem ..van mikor 3-4et..
2011. dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ:) A tonik egyelőre nem vált be, ma veszek gyömbért.

MOndjuk a tonikkal lehet az a baj, hogy alapesetben a szagát se bírom:)


A jégkocka tényleg jó, és a sokszor kevés hideg ital is segített (bár csak rövid ideig:()


Remélem gyorsan elmúlik:S


Mindenkinek nagyon Boldog Karácsonyt!

2011. dec. 22. 12:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyömbérből szerintem teát vegyél ha veszel, ne a gyömbér üdítőitalt. Én dm-ben vettem instantgyömbérteát 20 db filter volt benne, 1000Ft.
2011. dec. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!