Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26hetes és 0 napos terhes...

26hetes és 0 napos terhes vagyok. Az orvos azt mondta, hogy kicsi a baba! A BPD:63mm, HC:225mm, Femur:45mm, AC:192mm, és a Becsült súly:690g. Valóban kicsi a magzat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem lehetne nagyobb is, de lehet, hogy az utolsó hetekben fog még súlyra gyarapodni.
2011. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt el is nézhették az adatokat, és ilyenkor elég pár millimétert elnézni, máris más lesz a magzat súlybecslése.

Másrészt lehet később fogant, és ezért kisebb.


Lányom 25 hét 2 napos adatai:

Bpd 64 mm

Fl 48 mm

Becsült súly 744 gramm

(3330 gramm, 54 cm-vel született)


Szerintem a te babád sem olyan nagyon kicsi, és még sok ideje van fejlődni, lehet jövőhéten már jóval nagyobb lesz.

2011. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igy picit kicsinek tunik, de hat meg annyi ideje van noni. En emiatt nem aggodnek, lehet jobb is egy kisebb babat kihordani, megszulni, kint majd van ideje megnoni. Doki szerint van amiert aggodjal? Amugy meg hetrol htre tud ez valtozni, nekem volt amikor 2 hettel nagyobb volt, aztan ra 2 hetre mar csak par nappal. Amugy nekem nagyjabol ezek az adatok voltak 23 het 5 naposaan, becsult suly akkor 726 g volt. En viszont nem szeretnek nagy babat. Bar ugy nez ki, enyem nagy.
2011. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Anikó1985 ***** válasza:

Szia! Én 28.- 1nap voltam Uh és az adataink:

BPD: 7.21, HC: 24.99, AC: 22.90 A becsült súly:1170g. Azt mondta a doki, hogy okés a súlya egy hét múlva UH-n megint megnézte (kevés a magzatvizem és tulajdonképpen azt nézte)1290 g-ra saccolta és azt mondta, hogy kb. 200 g-ot kéne,hogy hízzon egy hét alatt és egy kicsit itt kevesebb, de ne aggódjak mert nem vészes a helyzet. A tiéd is kb. ilyen szerintem te se aggódj, de azért jó volna tudni, hogy mivel tudjuk a picinket hizlalni :) Boldog babavárást!

2011. dec. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem is 26 hetsen mondta a doki hogy kicsi a baba és kevés a magzatviz.El is küldött genetikára szinte ugyan azok a méreteket irtad mint nekem volt.A genetikán közölték hogy minden ok semmi baj a magzatviz is ok és a sulya méretei is rendben.37 hét 1 naposan megszületett a lányom 3060 gr al és 56 cm el.Ne aggodj boldog babavárást!
2011. dec. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!